Jaký byl druhý porod? A zkoušela jste některá Aniball?

ancickahyksova
3. zář 2016

Ahoj maminky.Jaký byl váš druhý porod? U syna mi probíhal celkem dobře,až teda na to,že se pořád vracel zpátky a nakonec šel kleštěma.Doufám,že druhý porod bude alespoň takový jako ten první...prosím o vaše zkušenosti 🙂a ještě se chci zeptat,zda-li jste některá použávala aniball a jestli to k něčemu bylo? Děkuji 🙂

eficenka
3. zář 2016

první porod hrůza, bohžel jsem věřila zdravotníkům a ne sobě.
druhý porod - lépe jsem se připravila - doporučuji knížku znovuzrozený porod , aniball a naladit se dobře psychicky,
poučit manžela , at se za vás bije - rodit ve dřepu nebo v kleku na 4 a porod bude úžasný 🙂

mrazulkav
3. zář 2016

Kamarádce se první taky "vracel". Měl omotanou šňůru jako pás v autě... Takže si "užila". Druhý prý měla za odměnu. Během chvíle byl malý venku. 🙂

andryyysssek
3. zář 2016

Ahoj,první porod trval skoro 10hodin,ale byl bezproblémový.Poslední tři hodiny šílené bolesti,třikrát jsem zatlačila,a malá byla venku.Druhý porod trval půl hodiny,ani jsme nestihli do porodnice dojet 🙂

lv
3. zář 2016

proti prvnímu asi 3x kratší, bolest asi intenzivnější, ale 2-3h vydrží člověk a je pak fit. Takže lepší.

ancickahyksova
autor
3. zář 2016

Ty jo,tak doufám,že ten druhy porod bude taky rychlí =) Díky za odpovědi,sice mám do porodu ještě 4 měsíce,ale musím se na to už psychicky připravit =D

majus6
3. zář 2016

Oba podobne, zadny fofr, ale bez komplikaci. Aniball jsem mela az na druhy a muzu 100% doporucit. 14 dni po porodu jsem jezdila na kole. Po prvnim sotva po 3 mescich. To sestinedeli se neda srovnavat.

bonulinka
3. zář 2016

Druhý porod super - dcera vykoukla na svět za 2 h a 20 min. od začátku slabých kontrakcí. Závěr byl rychlý, volala jsem na PA ze sprchy, že už rodím. Ale měla jsem rychlý i první porod. Pokaždé bez poranění, s aniballem jsem necvičila.

ancickahyksova
autor
4. zář 2016

@majus6 taky jsem měla hrozný sestinedeli u prvního,proto chci zkusit ten aniball =) nebýt nafukovacího kruhu,tak jsem si málem ani nesedla

astyna
4. zář 2016

@eficenka

Tak já zase věřila a porod v pohodě - na to, že obvod hlavy měl 36 cm + ruka + 2 oblouky pupečníku, jsem dopadla na výbornou - 2 stehy 🙂 malý nebyl navíc nějak dorotovaný, takže kdybych tlačila hlava nehlava, zlomila bych mu vaz. Šla jsem tam s úsměvem, nakazila všechny kolem, a během kontrakcí jsme ještě s PA vtipkovaly 😀 Ne vždy je personál jak inkviziční komise 😉

bekyc
4. zář 2016

Aniball super věc! Začala jsem 4 týdny před porodem a porodila jsem bez nástřihu a poranění, malý měl obvod hlavy 37cm!! Můžu jen doporučit. 🙂 Masáží hráze také nic nezkazíte.

ancickahyksova
autor
4. zář 2016

Super,s tou masázi to budu kombinovat =) příští měsíc objednam aniball =) U prvního syna jsem akorát pila malinik a jedla jsem lnene semínko,ale stejně mi to bylo k ničemu

ancickahyksova
autor
4. zář 2016

A děvčata,jak často se má s tím aniballem cvičit? Stačí třeba jednou denně?

majus6
4. zář 2016

@ancickahyksova myslim, ze doporucuji 2x, precti si navod. Ja to dala max 1x a to jeste ne kazdy den. Ono s dvouletym ditetem clovek nenajde behem dne moc soukromych chvilek 😎 . Jinak se nestresuj vysledkama ostatnich, kazdy jsme jiny a ja ac druhorodicka jsem nedelala prvni tyden zadny pokroky. A i kdyz nenacvicis jako nektere 32 cm, tak zadnej stres i 26 fakt pomuze ;). Hlavne to nehrotit pres moc, radsi min a neublizit si nez pak tyden hojit nejaky ragady. Ale jinak fakt super i v ty porodnici je to uplne o nicem jinym, kdyz si muzes sednout jak chces, chodis jak bys nerodila i sestricky se divily ;).

demetritis
4. zář 2016

první 7 stehu vnitrních a nejake vnejší malý 53cm a 3950g druhy předčasný nepočítam jej 3 podle pa na 5 cm malá za 15 sek po tom to vyšetření venku a to se sebehl snad celý špital že to bude ruptura čípku prasknuta děloha a kdo víco všechno ani jeden stech az na par maličkych oderek ok a za 2,5 hod jsme jeli domu . s anibalem ani s tou levnejší variantou zkušenosti nemám a neplánuji nej už nikdy víc nenechám vest porod nekoho jiného než samu sebe a své tělo

ancickahyksova
autor
5. zář 2016

@majus6 právě ze mám doma 16ti měsíčního caparta,takže těch chvilek taky moc nenajdu =D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru