Jak dlouho jste krvácely po porodu?

tulipanecek
23. říj 2015

Maminky,jak dlouho jste krvácely po porodu?Já u prvního syna 14dni,teď jsem po porodu tři týdny a pořád krvácím...Děkuji za odpovědi 🙂

andy80
23. říj 2015

Při prvním celých 6 týdnů, při druhém 3 týdny

renabelly
23. říj 2015

Já celé šestinedělí ;)

hanule90
23. říj 2015

4 týdny

pajabaneck
23. říj 2015

Take cele sestinedeli...

mia_mia88
23. říj 2015

6 tydnu...

adede
23. říj 2015

V obou pripadech mesic.

hromka35
24. říj 2015

já bohužel skoro 2 měsíce..hrozný 😒 naštěstí už je to pryč

tulipanecek
autor
24. říj 2015

@hromka35 No to snad nebudu ☹

kecalka2
24. říj 2015

Holky já krvácela tři týdny.Pak jsem přestala a do měsíce mi začala menstruace která trvá už skoro měsíc :( Nešpinim ale pořád krev měla jste to některá taky tak?Byla jsem u doktora a ten řekl at přijdu za měsíc když to zas nepřejde že mi třeba nesedla antikoncepce.Už mě to pěkně štve :( Jak dlouho jste měli první měsíčky vy?

evulinkab
24. říj 2015

Po prvnim porodu 4.mesice(zustal ve me kousek placenty, který ale odešel s prvni MS), po druhém porodu celé 6nedělí...

bubbligum
24. říj 2015

Já jsem krvácela deset týdnů.

andy80
24. říj 2015

@kecalka2 měla po druhém porodu, od té doby nemůžu HA, musela jsem vysadit a už nikdy neměla odvahu znovu s ní začít.

rolena
21. pro 2015

Ty jo tak to všichni docela dlouho. A jak se to pak dělá s kontrolou u gynekologa když by člověk ještě krvácel ?

jjustyna
21. pro 2015

@rolena mě doktorka nomálně vyšetřila, i přesto že jsem krvácela. No ono to bylo spíš takové silnější špinění či co. Ale řekla mi, že v tomto případě to nevadí.

rsr
21. pro 2015

při prvním porodu asi 3 týdny, po druhém skoro 2 měsíce, ale bylo to spíš špinění, než nějaké velké krvácení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru