Dula nebo soukromá porodní asistentka, Jablonec

bublinka20
26. dub 2017

Ahoj holky,prosím nema nekdo kontakt nebo není tu mezi Vámi nějaká Dula či soukromá PA? Liberecký kraj...která by byla ochotna se o me "postarat" jsem ted ve 34tt. Ale bohužel jsem na všechno zkončila sama,a rada bych mela někoho u porodu,někoho,kdo by mi ted věnoval par chvil k poznání a získání důvěry atd...vice informaci bych poskytla do zpráv popř.mail či telefon. Dekuju

verryk
28. dub 2017

Ahoj, dula je asi super,ale počítej kolem 5-7 tisíc. tady jsou nějaké kontakty
Broncová Kateřina-Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký a Karlovarský kraj.
Tel: 777 21 20 16 katerina.broncova@seznam.cz.
Certifikovaná Česká dula, akreditace II.stupně
Podpoří­m Vás během těhotenství­, porodu a šestinedělí­ s veškerou svou empatií­, otevřeným srdcem, respektem a velkou úctou, kterou cí­tí­m k tomuto magickému procesu. Nabí­zí­m Vám individuální­ předporodní­ návštěvy, konzultace, doprovodí­m Vás k porodu v porodnici i v domácí­m prostředí­, nabí­zí­m poporodní­ návštěvy. Podpoří­m Vás i Vašeho partnera na cestě těhotenství­m tak, aby jste se cí­tili v bezpečí­.

Mgr. Monika Anna Kašparová
tel: 721 731 609
email: dula.vrchlabi@gmail.com
Vrchlabí
Bydlím ve Vrchlabí. K porodu doprovázím hlavně do těchto porodnic: Jilemnice, Jičín, Trutnov, Jablonec nad Nisou, Náchod, ale je možné se domluvit i na doprovodu do některé ze vzdálenějších porodnic.

Tak držím pěsti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru