Blíží se porod? Nepravidelné menstr. bolesti cca 2 h

terezapetrova
28. čer 2015

Jakoby menstruační bolesti v nepravidelných intervalech cca 2 hodiny, jdou i do trisel, mam si již dat teplou sprchu a pripadne rozeznat poslicky? Co by jste dělaly? Co by jste si o tom myslely? V porodnici říkali jako druhorodicka jet az budou pravidelně kontrakce co 10 minut to se me zatim ale asi vubec netýká az na ten fakt, ze jsem druhorodicka. Dekuju moc 🙂

majkylove
29. čer 2015

teda Teri 🙂 ted už určitě víš,držím palce 😉 sprchu určitě a viděla bych že je to ono 😵

terezapetrova
autor
29. čer 2015

@majkylove jsi zlata, v 5 rano v porodce otevřena na prst, jsem na porodnim sále s tim, ze bud se to rozjede
Nebo me mozna jeste i pustí, tak se uvidí nu. 😉

majkylove
29. čer 2015

@terezapetrova jůůů,tak to na tebe strááášně moc myslím Teri a držím palečky at už je to ono o je to fofr 😵 budu čekat na zprávy 🙂

terezapetrova
autor
29. čer 2015

@majkylove tak nic Misulko, po 9 hodinach propuštěna, a čekáme dal, otevřena jsem prý cca na 1,5 Cm s tim, ze kdy se to rozjede se odhadnout neda, no ju

eldrag
29. čer 2015

no asi se to pomalu rozjiždí.. 🙂 držím palce at je to rychle za Vámi.

majkylove
29. čer 2015

@terezapetrova tak to mě mrzí Teri!ale určitě už to bude co nevidět 😉

terezapetrova
autor
29. čer 2015

@majkylove díky moc myši i za to srdce 🙂 zlata.. Jeste si ho pro to štěstí ponechám a pak pošlu dal potřebným 🙂

terezapetrova
autor
30. čer 2015

@majkylove taky uz jsi nocni pták vid chudaku 🙂 ja si stejně myslim, ze jsem se začala otvírat protože V. v neděli zlobil a vyvadel jak silenej a me začlo bejt blbe vlastně jak šel vecer spat Tedy utichl , jinak vahovej odhad ted ve 38+3 mame 2900gr, doufám, ze to stejně bude tak cca tech 3,5 🙂 co Lukasek? a Ty?

majkylove
2. črc 2015

@terezapetrova teri naštěstí se budí většinou jen 2x takže to jde,snad nám to vydrží co nejdýl když už přes den nespí 😅
no jo,vůbec ti to nezávidím,vůbec si nedovedu představit tu mět k lukymu nějakýho lítacího raracha 😕 😀 já jsem třeba od porodu ještě nevařila,to prostě nejde,on přes den vůbec nespí a doma jen řve takže jsme pořád venku a nebo se mu musím věnovat,no snad ho to přejde 😨
snad váhovej odhad pokoříte a budete mít přes ty tři kilča 🙂 a ty už se nenervuj sakryš,ale chápu že to se řekne... 🙂

terezapetrova
autor
3. črc 2015

@majkylove tak to je dobře, ze te necha aspoň jakz takz aspoň přes noc, Vojta spal dost i přes den za to nocni radeni bylo caste 🙂 jsou to kuliferdove 🙂 ja si zas nedovedu představit mit tu k litacimu rarachovi novorozene 🙂 ale nejak to pujde, bude muset 😉 to s tim varenim je jasne, doufam, ze Te rodina ještě dodava papani, u me se s hotovym jídlem stridali jak na bezicim pase mama, segra i babicka. Ono to první dite je vždycky mala revoluce a cloveku se dost meni svet co 🙂 a to vis, ze ho to prejde, všechno je to u deti o obdobich, takze tohle jednou prejde tez.. tak se kocko drz a užívej, ze Vam je "teprve" cca mesic 🙂

svatbataz
13. črc 2015

mně už pár dní maličko bolí břicho, spíš jak při menzes, ale žádné tvrdnutí, jde o podbřišek a strany břicha, spíš bych řekla, že jsou to vazy... ale Dr mi na to řekla, že se to klidně může chystat a o poslíky skutečně jde (monitor mi nedělali zatím).

terezapetrova
autor
13. črc 2015

@svatbataz v jake fázi jsi? Ony poslicky múzou byt asi hodne dlouho dopředu a taky asi nemusí nu, ja uz mela první termin minuly patek, spis uz je to pro me dost náročný pac mam doma uz starší dite. A nechtěla bych vyvolávání ci tomu podobně zákroky :( ale ne z důvodu, ze bych si myslela, ze vyvolávany porod je treba náročnější

terezapetrova
autor
13. črc 2015

@svatbataz už to vidim, ze jsi cca 37 vid

svatbataz
13. črc 2015

@terezapetrova jsem 35+6 🙂 do 34tt jsem brala magnosolv, bez něj tak týden ok a pak to začalo . posliky mohou být 3,4t před porodem, u někoho nejsou vůbec. Uvidíme :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru