Aniball/Epi-no a druhé těhotenství

leki
10. pro 2017

Zdravim, damy 🙂
Chtela bych se zteptat, jake mate zkusenosti s cvicenim pred druhym (tretim...) porodem v porovnani s tim predchozim. U prvniho mi to slo docela dobre, krvaceni az u 29-30 cm (nacvicila jsem 32, mimino melo hlavicku 36.5) a to tim, ze jsem se poranila jakoby z venku. Kazdopadne ted jsem cekala, ze to pujde mnohem lepe, ale jsem na 26 uz tyden a krvacim docela dost (delam si ob den pauzu), ale jakoby zevnitr. Tak nevim. Jak jste to mely vy? Ve stredu jdu k doktorce, tak to proberu i s ni. Dik

ssandy
10. pro 2017

Jsem zvedava na odpovedi... Nevim, jestli mam s druhym cvicit nebo to pujde samo. S prvnim jsem behem 10dni nacvicila 32,hlavicka byla 34 a zadne siti. Ted uz si rikam, jestli kdyz vim jak na to, jestli ma smysl znovu trenovat.

kaccistar
10. pro 2017

@ssandy tiež by ma zaujimalo 🙂

jatva
10. pro 2017

U prvej som necvicila a u druheho to slo lahucko, u tretieho este lahsie (na prvy sup snad 30cm, potom cez 34). Posledne dva,porody aj bez poranenia a lahko sli vytlacit.

penelope87
11. pro 2017

@leki u prvního jsem cvičila (nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale mělo by se začít až kolem 34tt?), stejně mě nastřihli (i když k tomu podle všeho nebyl důvod). Druhý byl na tři kontrakce venku a měla jsem jen drobné poranění. Necvičila jsem. Já myslím, že pokud poprvé proběhl porod relativně v pohodě, tak to podruhé bude lepší a rychlejší.

leki
autor
12. pro 2017

@penelope87 dik za povzbuzení. Ja jsem ted konec 37tt. Prvni porod byl vicemene v pohode (jen dlouhy) , s malym nastrihem, ale sedela jsem jeste ten den. Taky cekam, ze podruhe to bude snazsi, ale chci cvicit pro jistotu+kdyz uz ten balonek mam... Rikam si, ze preci kazdy cviceny sval je precijen lepsi nez necviceny 🙂

gattousti
8. únor 2018

Preji krasny den! Kdyby nekdo mel zajem - nabizim v mem katalogu Aniball k prodeji! Bohuzel jsem musela rodit cisarskym rezem,takze jsem nevyuzila - uplne novy - nepouzity se sterilizacnim hrnickem a gelem 🙂 Zuzka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru