Knížka pohádek pro 2,5 leté dítě

kassandra1
22. črc 2019

Ahoj maminky, máte prosím někdo tip na pěknou knížku pohádek pro 2,5 letého syna? Aby byly pohádky kratší a srozumitelné pro jeho věk? Klasické co jsem pořídila jsou dlouhé a při čtení musím rovnou překládat ☹

prejeta_zaba
22. črc 2019

U nás frčí Jiří Kahoun, Autopohádky nebo Mašinky... některé knížky Mašinky Tomáše nebo Bořek stavitel (ale chce to pročíst, jiné jsou naopak hrozné a nesrozumitelné) ke 3. roku už klidně i Křemílka a Vochomůrku, Kočičku a pejska. Jo a teď máme Pohádkový pokojíček od Heleny Váňové a ty jsou úplně skvělé, pohádky o věcech z pokojíčku.

prejeta_zaba
23. črc 2019

Někdo další? Taky bych brala nové tipy 😉

pavla555
23. črc 2019

my milujeme Veršované pohádky, už je umím nazpaměť 🙈😂 Ale nejsou úplně klasicky psaný....

pavla555
23. črc 2019

a taky tuhle

pavla555
23. črc 2019

a syn má teď 3roky a teď čteme dědečku vyprávěj, taho taky moc baví... Hlavně je tam sposta obrázků a ještě se i něco naučí 🙂

pavla555
23. črc 2019

@prejeta_zaba díky na to kuknu 🙂

prejeta_zaba
23. črc 2019

Super, rozjedeme diskuzi, moc aktuálního toho totiž na netu není. Já jsem ještě slyšela tip na Pohádkového dědečka od Petišky, nějaký skřítek Medovníček a Emouši, to ale nemám ještě pročtené tak nevím jaké to bude. 🙂

barborakvasnovska
8. srp 2020

Jmenuji se Barbora Kvasnovská a jsem autorka pohádkových knížek pro děti o malém dráčkovi Drápkovi. Jsou plné krásných obrázků od ilustrátorky Barbory Brůnové.
Knížky jsou určeny pro děti od tří let, užijí si je však i ty, které už samy čtou a které mají rády dobrodružství. Jestli chcete vědět víc, jděte na https://bit.ly/KupDrapka, kde si může přečíst více a knížku objednat.

sarkapavlova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz