Výchovný ústav Černovice, musím zůstat do 19 let?

marian01
15. led 2016

chci se zeptat jsem nezletilá a mam strach že si me tam mužou nechat do 19 let mela jsem celkem 2 uteky jeden poprve na 8 mesicu pak sem dostala ustavni vychovu a ted sem utekla tehotna na 6 mesicu před porodem sem se vratila přítel u ktereho budu bydlet sehnal byt v usti nad labem 1+1 budu snim tam bydlet (je tam lepší možnost sehnat praci než na moravě kde sem bydlela na vesnici) o dite se řádne staram všichni miminko obdivuji a chvali že sem šikovna že se nam narodila zdrava a krasna holčička (kojim nedokrmuji) přítel ted shani praci v usti nad labem převezl vše co je potřeba do bytu s moravi kočárek postilka,kolebku oblečeni sunary vyživu ruznou pro miminko plenky vše zařízene (neni zatim napsanej v rodnem listu ditete hlaně se ptam MAJI PRAVO SI ME NECHAT DO 19LET ve vychovnem ustavu černovice když mam možnost se nastehovat do bytu a dat si tam i trvali pobyt a vychovavat dite v rodinne harmonii děkuji prosim odpoved potřebujem pomoc

marian01
autor
20. led 2016

pokud mohu poprosit pisněte někdo děkuji :(

mischamish
20. led 2016

Proc se nezeptas jich? Tady ti v necem takovem asi nikdo bohuzel neporadi ... toto je spise pravni otazka.

samantanikola
9. únor 2016

Ahoj taky sem sverena ustavu v cernovicich .... Ted bohuzel lezim v cb na rizikovim pozadali jsme soud o povoleni o svatbu a schvalili nam to budu tu lezet jeste 14 dni nejmin a jelikoz me nepusti na obrad a musim u toho byt tak musime az prijde ten rozsudek ze soudu na matriku a tam se domluvit na vsem tak snad me prijdou oddat do nemocnice nez me pusti abych se tam nemusela vracet reknu ti je to tam sileny ani se nedivim ze jsi utekla me zavreli na samotku a ja mela sileny bolesti a jelikoz sem mela rizikovy tak me dovezli do pejru ale tam po mesici zjistili ze mam v tele vic bilich krvinek nez cervenych a proto me prevezli do cb

samantanikola
9. únor 2016

@marian01
Podej zadost o svadbu dodaji ti roky a pokud to soud povoli a vy udelate snatek tak uz se tam vracet nemuzes 🙂

marian01
autor
10. únor 2016

hele ja už nato kašlu protože 22.2.2016 mi je už 18 a snatek provedem až vylezu ale řeknu ti černovice jsou totalni .... protože když moje miminko ma problem z okem na asi zanet a misto aby sme šli do nemocnice tak pořad to oddaluji teče ji z toho nejaky hnus tak řeknou kapej ji kapky a pokud se to nezhorší tak je to upořadku proste sami zmrdi a po 22dnou dnech se to zhoršilo a ted jedeme do nemocnice misto aby sme jeli hned tak nato serou i ten ředitel je totalne jen na prachy misto aby udelala neco pro deti tak nato sere ani z maminkama co maji deti nejezdime nikam ani na plavani jen jsme v ustavu a nekdy jdeme z vychovatelkou ven jinak sama nuda