Těhotenství u nezletilé

taylorgangforever
12. pro 2016

Ahoj je chtel bych se zeptat kdyz by mi bylo 14 a me holce taky 14 a otehtnela by jak by so to resilo mnel bych nejake problemy a nebo mohl by se udelat to ze nechci aby se to resilo se sociaĺkou dekuju za radu

dagmarj
12. pro 2016

Jste oba nezletilý. Myslím že by se to odložilo. Ale určitě ji ve 14dite vědomě nedelej.

izz76
12. pro 2016

@taylorgangforever Řešit to za vás budou rodiče,protože jste nezletilý a mají za vás zodpovědnost,tudíž i za činy které provádíte 😝

megynka13
12. pro 2016

No hlavně sex s osobou mladší 15 let je, pokud je mi známo tedy, nezákonný ... ať dojde či nedojde k početí dítěte.

8slunicko6
12. pro 2016

@megynka13 Nezákoné to je-ale pokud je jim oboum 14 tak vlastně s tím nikdo nic neudělá. Kdyby byl někdo z nich starší tak za to může být i trestně stíhaný.

ivular
12. pro 2016

@taylorgangforever Jak už bylo napsáno, řešilo by se to intenzivně, jelikož se jedná o nezákonný čin. Odskákali by to vaši rodiče..

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

A jak by ti mneli odskakat co byse delo?

pouzarovaj
12. pro 2016

Každý pohlavní styk osoby mladší 15 let (o kterém se dozví někdo další) se řeší jako zneužití přes policii, sociálku a samozřejmě z toho mají problémy jak "účastníci" tak i jejich rodiče (výslechy, lékařské vyšetření atd.).

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

A kdyz ji to dite treba udelam nevedome nebo kdyby praskla ochrana
Jak by se to resilo

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

Ale kdyz me je 14 a te holce taky14 nepocita se to jako zneuziti ne?

karlajasmine
12. pro 2016

@taylorgangforever Myslim, ze nepocita, ale pokud k tomu jeste nedoslo tak bych proste pockala az vam obema bude 15 🙂

megynka13
12. pro 2016

Když to zadáš do googlu, najde ti ti spoustu odpovědí, dokonce i příběhů. Samozřejmě, že záleží hlavně na tvém věku - zda jsi trestně odpovědný nebo ne. Ale prostě je to nezákonné, když holce ještě nebylo 15 let. Ať budete mít dítě, nebo nebudete ...

megynka13
12. pro 2016

A nikdo tu nemluvil o zneužití ;) trestný čin to prostě je, ať jste to oba chtěli, nebo nechtěli ...

karlajasmine
12. pro 2016

@megynka13 nejen holce, obema. kdyby bylo holce 15 a klukovi 14 bude zpodovedna za ''zneuziti'' ona.

megynka13
12. pro 2016

@karlajasmine No jasně, napsala jsme to špatně ;)

pouzarovaj
12. pro 2016

bude to odložené pro věk, nicméně vyšetřování, výslechům, PČR, sociálce apod. se nevyhnete
@taylorgangforever

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

Ale me je 14 a me holce taky 14 tak by to resili s rodicema nebo ne?

tulikiss
12. pro 2016

@taylorgangforever ale pocita se to jako zneuziti, jen jako osoba mladsi 15 let nejsi pravne odpovedny. kdyz nekoho pujdes zabit tak taky prece necekas, ze se rekne no co nemel 15 tak se to nebude resit.

lucinka58
12. pro 2016

@taylorgangforever Za prvé - když je Ti 14, tak je to trestný čin a to u Vás obou. Budete řešeni sociálkou a taky můžete být předvoláni k soudu pro nezletilé a nést následky svého činu. Asi byste dostali dohled probačního úředníka, případně jen pokárání, ale i to se může stát. Prostě ve 14 nesouložíme. Počkejte do 15, kupte si ochranu a buďte zodpovědní!!!! A nevím co chceš od nás slyšet - jak se z toho vyvlíknout kdyby Ti partnerka otěhotněla????? To si děláš srandu ne????

pouzarovaj
12. pro 2016

@taylorgangforever ano, řešili, jsou zákonní zástupci. Řešilo by se to s rodiči i s vámi.

tulikiss
12. pro 2016

tak nevim bud si tu nekdo zase dela prdel, nebo se nepta jen tak a ona uz zbouchla je.

megynka13
12. pro 2016

Prostě to tak je, i když vám je oběma 14 let, je to trestný čin, prostě by to řešila sociálka, jak s vámi, tak s rodiči. S tím se smiř a buď rok počkejte, nebo pokud už jste v "průseru", tak s tímhle vším budeš muset počítat ...

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

pouzorovaj:takze se pocka na vek a a mezi tim budou vyslechy a poslalk by me do decaku ci pastaku nebo tak? Kdyz je mi stejne jako holce 14.

megynka13
12. pro 2016

Ale tady přeci nejde vůbec o to, kolik ti je let ... kdyby ti bylo už 15, jdeš do pasťáku. Kdyby ti bylo 18, jdeš sedět na 1-6 let. A je fuk, jestli to ta holka chtěla nebo ne - nebylo jí prostě ještě 15 (a to platí i obráceně, jak už tu bylo zmíněno). 15 ti ještě nebylo, ale pořád je to trestný čin a bude se to řešit - se sociálkou, s rodiči. Jako přesně ti průběh asi nikdo neřekne, protože (upřímně v to doufám), to tu nikdo nezažil. Ale znění zákona si můžeš určitě přečíst na internetu.

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

Dobre to chapu takze me neni 15 tak co by semnou udelali chapu ze by se to resilo pres vsechno soc atd ale co by semnou udelali kdyz mi neni 15

megynka13
12. pro 2016

No do vězení by si nejspíš nešel. Ale dovedeš si představit tu ostudu?! Každý by to věděl ... řešila by to sociálka, rodiče, kdo ví, jaké by byly výslechy ...

evson_rachanda
12. pro 2016

@taylorgangforever Stává se to. Jestliže tě zajímá co je potom. Tak holka s dítětem jdou do výchovného ústavu pro matky s dětmi a otec jde taktéž do výchovného ústavu. Protože to v podstatě zneužití je, jenom nemůžeš do vězení ale do výchovného ústavu. A od tam se dostaneš v 18. Takže takový hezký 4 roky natvrdo.

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

@megynka13 ale dobre uprimne me mi bylo u p*dele nejaka ostuda jde o me ne o lidi co si budou myslet to je mi fuk

megynka13
12. pro 2016

@evson_rachanda No nevím tedy jak s otcem, ale holka by s dítětem snad nikam nešla, ne, kdyby měla rodiče, co by se o ní postarali ;) Nevím, jak přesně to tu funguje vůbec ohledně rodného listu, někde jsem slyšela, že otec pokud je mladší tam ani nesmí být zapsán, ale ze závažných důvodů se dá i věk "navýšit" (stejně jako se nechat "splnoletnit". Ale to už bych kecala, o tom nic nevím ...

tulikiss
12. pro 2016

@taylorgangforever tobe mozna ale co tvoji rodice... vsichni si na ne budou ukazovat co to vychovaly za smrada co si to ve 14 s nekym rozdava.

taylorgangforever
autor
12. pro 2016

@megynka13proste jsem se jenom chtel zeptat dekuju za odpovedi