Hlídání cizí chůvou přes inzerát - co napsat do smlouvy?

claris87
10. čer 2016

Krásný den, potřebovala bych poradit, co všechno má být ve smlouvě, kterou uzavřu s chůvou přes inzerát? Máte někdo zkušenosti? Na internetu jsem našla akorát vzory různých organizací a přijdou mi moc složitý... Děkuji 🙂

madulinka
12. čer 2016

tý jo, to nevííím ☹ není z žádné agentury? já bych se toho asi bála, vzhledem k tomu, že nemáš zkušenost (což asi ne), tak bych do něčeho takového bez agentury nešla ☹
Vždyť jí budeš svěřovat to nejcennější, a to jen přes inzerát? ☹

claris87
autor
13. čer 2016

@madulinka Jejka úplně ste mě vyděsila.... Ano je to riskantní, ale žiju v malým městě a tady agentura nehrozí :(

madulinka
14. čer 2016

@claris87 jo, tak to jo.. Já to znám spíš z druhé strany, ty odstrašující případy ☹ Dost jsem se o to jeden čas zajímala...

lajla
14. čer 2016

@claris87 na inzerát bych do toho nešla, buď přes velmi.dobre známe nebo agenturu...určité se nějaká najde, agentura je ve městě ale zaměstnance může mít i na vesnicí😉

claris87
autor
15. čer 2016

Máte pravdu, jak jsem se o to zajímala víc našla sem tu lesni školku, kde berou děti už od půl roku, takže mám radost 🙂 šupnu ho na pár hodin tam, bude s dětma a navíc v přírodě a já si dáchnu, budem oba poskojený 🙂 na inzerát neznámému člověku je to opravdu moc riskantní, hlavně s tím naším ďáblíkem 🙂 🙂 Děkuju za vaše příspěvky.

ladaa20
16. čer 2016

hojky mrkni na hlidacky.cz jsou tam ověřene holky na hlidani je to se smlouvou a najdeš podle mista bydliště