Generalli česká pojišťovna. Jakou máte zkušenost s vyřízením škody (úrazu)?

hezz17
28. srp 2020

Prosim jakou mate zkusenost s vyřízením skody u teto pojistovny? Jedna se o uraz v zivotnim pojištění. Uz jednou brz problemu vyridili, ale to byls ještě jako solo ceska pojistivna.
Hlásili jsme v cervnu, po mesici jsme se ptali, jestli je nekde problem. Bylo nam receno, ze na vyrizeni maji 3 mesice, ze je to v reseni. Jsou to ted 2,5 mesice a porad nic 😑

dashyyy
28. srp 2020

@hezz17 já jsem tam letos vyřizovala úrazovku malé a za asi tři dny byly peníze na účtě.. určitě bych je bombila.. nejsem si jistá ani těma 3měsícema teda

marti89
28. srp 2020

@hezz17 A ten úraz je ukončený a vyléčený, nebo se ještě táhne léčba a rehabilitace? Budou trvalé následky? U dlouhodobějších věcí se dá po 30 dnech požádat o zálohu, standardně vyřeší do 15ti dnů, max. jsou 3 měsíce, ale od zcela uzavřené léčby. Možná bych si zavolala na klientskou linku s číslem pojistné události a optala se, jestli nepotřebují ještě něco doložit, že se ti nikdo neozývá. Osobně bych si tuto pojišťovnu nezvolila, ani když byly obě samostatně..

terezanovotna30
28. srp 2020

V červnu jsme řešili úraz manžela. Do 24 hodin to bylo vyřízeno i s penězi na účtu.

hezz17
autor
28. srp 2020

@marti89 uraz, operace, hospitalizace. Všechno ukonceno. To je smlouva stara uz 13 let, pristi rok konci. Huraaa 😀

marti89
28. srp 2020

@hezz17 To by chtělo nakouknout do pojistných podmínek, buď ty doby píšou v části všeobecných pojistných podmínek (VPP) nebo ve speciálních / zvláštních pojistných podmínkách (SPP x ZPP) pod konkrétním pojištěným rizikem. A potom bych si zavolala na pojišťovnu a vyzvídala, na e-maily mají času dost.. Ještě mi napadá, pokud jste to sjednali s finančním poradcem, kontaktovat ho a ať pomůže s vyřízením.

martt
28. srp 2020

@hezz17 Nám to trvalo i s odvoláním necelé 2 měsíce.

terezanovotna30
28. srp 2020

Jo my to tedy vždy řešíme přes našeho osobního poradce (nebo jak se tomu říká 😁) a je to vždy hned. Po měsíci bych to už urgovala!

hezz17
autor
28. srp 2020

@marti89
@terezanovotna30 jak pisu, je to uz 13 let a ten clovek to davno nedela. Kazdopadne holky mi napsali, ze tonuzavreli 2.mwsice predtim, nez jsem jim dodala kompletní zpravu. Pry to unovu prosetri.

badyr
28. srp 2020

@martt můžu se zeptat, proč jste se odvolávali? Klidně soukromě do zprávy. Pravděpodobně mě také bude čekat odvolání.