Trombóza. Kam zajít v Ostravě?

lenikarna
5. srp 2019

Chtěla jsem se zeptat ke kterému lékaři v Ostravě pokud mam podezření na trombózu?

pipi_puncocha
5. srp 2019

Při podezření na trombózu, navíc v těhotenství, zcela jistě na pohotovost. Jeď normálně do Fakultky.

lenikarna
autor
5. srp 2019

@pipi_puncocha a zjistí to i když v tu chvíli nic neboli nebo jen pokud jsou příznaky?

pipi_puncocha
5. srp 2019

@lenikarna a jaké máš příznaky? Pro diagnostiku je důležité klinické vyšetření, vzhled končetiny, ale zejména ultrazvuk, kde se posoudí průchodnost cév - bez toho se to diagnostikovat nedá. Plus odběry krve jako pomocné vyšetření.

lenikarna
autor
5. srp 2019

@pipi_puncocha teď je to v pořádku a právě se jedná o to že jsem se nemohla skoro nadechnout a bolela mě téměř celá pravá strana

pipi_puncocha
5. srp 2019

@lenikarna takže spíš asi máš na mysli už embolii, jestli se ti špatně dýchalo... nevím jak dlouho to trvalo, jestli ti je teď úplně dobře a dýchá se dobře, tak to může být i nějaká banalita, ale takhle na dálku to bohužel nikdo neposoudí. Pokud se necítíš dobře, tak bych pro jistotu zajela, lepší 10x zbytečně než něco podcenit.

lenikarna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenikarna
autor
5. srp 2019

No teď je to dobré měla jsem dnes více pohybu než normálně. Ale ve čtvrtek jsem měla tu pravou stranu a v sobotu jsem se nemohla nadechnout na levé straně .... Proto ten dotaz kam jet kdyby se to zase stalo a zda jet i když příznaky nejsou

moly001
5. srp 2019

@lenikarna tak jak to popisujes, chtělo by to spíš neurologa.. nebo fyzioterapeuta...spíš bych to tipla na " skriply nerv"

lenikarna
autor
5. srp 2019

@moly001 v to doufám že to je