Hledám gynekoložku - Ostrava. Doporučíte, prosím?

mrkvicka15
15. únor 2024

Zdravím hľadám gynekologičku (ženu) v Ostrave.
Hlavne niekoho chapajuceho kto vie s pacientom jednať slušne, nekričí a ma pochopenie zo strachu.
Kľudne aj sukromna ambulancia. Ďakujem

veronicka89
15. únor 2024

@mrkvicka15 nekřici ? Po tobe nekdo kricel ?

Jako ja mam radsi chlapy. Jsou v pohode , udelaji co maji , neresi nic , jsou profesionalni , prijemni ..
Vzdy jsem mela chlapy a byli super...

Najdi si recenze podle znamylekar.cz

mrkvicka15
autor
15. únor 2024

@veronicka89 no mam žiaľ zle skusenosti s lekármi ktorý sa niekedy správajú nie moc pekne k pacientom. Ďakujem už som tam pozerala no skúšam ci niekto nemá konkrétnu skúsenosť tu veľa tých dobrých už ma plno

no1
15. únor 2024

@mrkvicka15 Silesia Medical, dr. Bombová, je to v Porubě

mrkvicka15
autor
15. únor 2024

@no1 ďakujem pozriem na to berie nových pacientov?

nikishkaaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikishkaaaa
16. únor 2024

@mrkvicka15 MUDr. Ožanová

mrkvicka15
autor
16. únor 2024

@nikishkaaaa pozerala som na Google ale našlo mi takú pani Dr iba ako praktika môžem poprosiť krstné meno ?

kocourka
16. únor 2024

MUDr. Karla Špačková Diagnostické centrum

ellyem
16. únor 2024

Já chodím do Gynord a jsem hodně spokojená 🙂 Ti určitě nové pacienty berou.

kolibricek36
16. únor 2024

@mrkvicka15 tady u nás je šikovná, ale není to Ostrava. Má pochopení i pro mě což se uz něco dá říci. MUDr. Kubová.

nikishkaaaa
16. únor 2024

@mrkvicka15 Barbora - pracuje pro ordinaci Novagyn

levandule_k
16. únor 2024

@mrkvicka15 Z mé osobní zkušenosti jsem zažila na gyndě vždy je slušné jednání, ať od gynekoložek nebo gynekologů. Pokud jsi třeba nebyla delší dobu na gyndě, tak je možné, že se tě zeptá, co tě motivovalo přijít. Tak, aby tě to nepřekvapilo a nebrala si to jako osobní útok. Kdysi tady byla diskuze, kdy se uživatelka bála jít na gyndu a nikdy tam nebyla. Po povzbuzujících komentářích, že to není tak strašné, jak si myslí, se hecla a objednala se. Byla tak v nervu z toho, že tam nezvládla ani zavolat, napsala mail, kde popsala svůj problém. Gynekoložka reagovala velmi empaticky, že to spolu zvládnou. Držím palce, ať máš brzo dobrou zkušenost.

nikolaadel
21. únor 2024

Vím,že chcete ženu ale objevila sem teď pana doktora Orlíka má novou ordinaci na Dubině a takový krásný přístup jako má on sem ještě nezažila.