Sex po šestinedělí/změna u partnera. Stalo se Vám?

19. pro 2020

Ahoj stalo se Vám že po šestinedělí se změnil partner v sexu? Abych to vysvětlila u obou dětí jsme s manželem v době mého těhotenství sex praktikovali jen jednou. U prvního syna jsem býka na rizikovém a po sexu jsem krvácela tak jsme toho zanechali proto že to byl už nás druhý pokus o potomka. Praktikovali jsme tedy autoerotiku po narození dítěte bylo zase vše v normálu, žádný problém po porodu v sexu nebyl/nic mě nebolelo a na milování se těšila. U druhého dítěte proběhlo těhotenství v pořádku a i tak jsem vyloženě musela manžela znásilnovat, protože chutě byla veliká tak se mnou manžel spal jen jednou, vysvětlil to že se bojí aby miminku neublížil. Tak že zase jsme se řešili autoerotikou. I druhý porod byl bez problémů a po šestinedělí když jsme se milovali jsem byla úplně v šoku. Manželů přístup k milování byl najednou úplně jiný... žádná předehra ani dotyky jen rovnou šup zastrčit a jedeme. ☹ Samozřejmě jsem ho motivovala k tomu, co bych ráda, ale jeho postoj byl naprosto sobecký prostě si jel to svoje. Takže z me strany přišlo po aktu dost velké rozčarování. Žádná předehra, dotyky, orgasmus z mé strany. Dost mě to vzalo a řekla jsem mu to a on mi na to řekl že je nadrzenej a že teď když může že chce prostě rychlovky že až se toho trochu nabaží tak zase bude mít chut na romantiku a že prý se musíme zase sladit, přitom já žila v domeni že se nic nezmění až na to že máme 2 děti. Před narozením druhého dítěte byl náš intimní život stejný jako před prvním dítětem. Děkuji za pochopení že píšu anonymně.

burnette
19. pro 2020

To se vrátí, potřebujete se znovu sladit 😉 divný by bylo kdyby sex odmítal.

malanoha
19. pro 2020

No tak jestli byl skoro rok bez sexu, tak se mu nedivim, ze byl jak nadrzeny zviratko.. Nehrotila bych to. Priste si udelate romantiku..

autor
19. pro 2020

@burnette To ano, jsem ráda že sex neodmítá, ale přijde mi divný, že změnil přístup k milování.

autor
19. pro 2020

@malanoha o tom dost silně pochybuji. A divím se, že to změnil takto až u druhého dítěte.

jakreb
19. pro 2020

Pochybujes o tom, ze chlap je po roku bez sexu ci milovania nadrzany? No to by som bola aj ja a oveľa skor nez po roku...Suhlas s
@burnette
@malanoha

jade85
19. pro 2020

Začnu pozitivy - je super, že jste se k sexu vrátili a je super, že když jsi byla nespokojená, tak jste si promluvili a muž to vysvětlil. Nicméně jeho přístup "já to teď chci takhle a takhle to teď bude, dokud nebudu mít dost" mi přijde hodně sobeckej, úplně ignoruje tvoje potřeby. Nevím moc, co poradit. Asi dál upozorňovat na svoje potřeby, zmínit, že takhle z toho ty nic nemáš a pokusit se najít nějaký kompromis, abyste si to užili oba.

jade85
19. pro 2020

@jakreb no a co, že je nadrženej. To má jako žena zapomenout na svoje potřeby a posloužit mu jako šukací panna, dokud se mu neuklidní hormony?

jakreb
19. pro 2020

@jade85 A to som kde napísala?! Len som sa pozastavila nad jej istotou ze po roku bez sexu nie je nadrzany.
To ako sa pritom sprava je uz o inom-sebecky ch.j.

jade85
19. pro 2020

@jakreb myslím, že autorčino "o tom silně pochybuju" byla reakce na to, že jí @malanoha napsala, že si příště udělají romantiku.

jakreb
19. pro 2020

@jade85 Aha. Tak som to asi zle pochopila. No tak na to su hádam ľudia a partneri a riesim a nie ze "otrcim" za podmienok ktoré sa mi nepacia....😊😉

marcicek84
19. pro 2020

tak na to jednoduchá rada, chceš sex, musíš se snažit, abych i já chtěla, jinak nemám zájem...chápu, ale, že se neovládl, příště by však se již ovládnout měl a měl by ti to udělat hezký...jenom na rychlovky bych nepřistupovala...

autor
19. pro 2020

@jade85 souhlasím, nějaký kompromis by byl na místě. Brala bych to všemi deseti, ale takhle to říct mi fakt vadilo. Právě tím u mne rozpoutal pochybnosti o tom že je mu vlastně putna že mě neuspokojí.

autor
19. pro 2020

@jakreb samozřejmě to chápu že je nadrzenej, ale přeci to není ve vztahu jenom o tom že budu já uspokojovat ničí potřeby a ty moje ne. To přeci je o 2 lidech a i když máš odlišné potřeby vždy se

autor
19. pro 2020

@jakreb vždy se dá domluvit.

autor
19. pro 2020

@jade85 ano tak to bylo myšleno... od partnera mi to teď přijde že se mu musím podřídit jeho potřebám a na ty svoje si počkat... což sorry je šílený.

autor
19. pro 2020

@marcicek84 to nemám v plánu, byla bych nešťastná to vím. Neříkám že rychlovky nejsou dobré, ale nechci aby nás intimní vztah byl jen o rychovkach, ještě k tomu když v minulosti to takové nebylo.

jakreb
20. pro 2020

No veď o tom pisem.

marcicek84
20. pro 2020

Anonymni - takze pokud mas v planu drzet i v takovem pripade,kdyz z toho nic nemas,tak pak nechapu tve stiznosti,delas si to sama,ze na to pristupujes...

cikitkapb
20. pro 2020

A uvědomuješ si, že s dvěma dětma je to, alespoň ze začátku, hodně o rychlovkách? Bude chvíli trvat, než si jako rodina najdete rytmus a sladíte se. Buď vděčná za rychlovky, nebude to tak napořád.

autor
20. pro 2020

@marcicek84 takže mám radši doma dělat dusno ať jsme nespokojený oba 2 ... Radeji tomu zkusím dát čas a uvidí se. Samozřejmě si budu stát za svým a mluvit o tom pořád dokola.

marcicek84
20. pro 2020

Anonymni - no premahani se k necemu taky neni dobre reseni...kdo rikal,ze mas delat dusno,proste musis dat najevo,kdy mas chut a kdy ne,nekdy proste na rychlovku mit logicky chut nebudes,nenazyvala bych to jako dusno,ale jako beznou vec,myslenka sebeobetovani se mi taktez neni blizka,takto to je spose cesta do pekel,ale je to jen muj nazor,ty si to udelej jak chces 🙂

autor
20. pro 2020

@cikitkapb promiň ale s tim nesouhlasím že je to ze začátku jen o rychlovkách... Je zajímavé že s jedním dítětem to šlo a se dvěmi je to úplně jinak.
Obě děti mi krásně spí přes den i v noci takže čas by byl a neříkám že chci bůh ví jak dlouhou předehru to nepotřebuji, ale taky neholduji jenom tak se svlekani a hup jdem na to. Neříkám že to úplně zatracuji, ale mít vztah po porodu zalozenej jen na tomhle úhlu pohledu fakt nechci. Vděčná jsem že vůbec chce.

autor
20. pro 2020

@marcicek84 nemyslím to tak že se budu k sexu přemáhat to nemusím, spíš v sobě musím přemoci to že bych chtěla něco o trošičku víc než jen tu rychlovku. Bohužel mám smůlu partner mi to jasně řekl, že nějaký čas to takto chce aby se toho dostatečně nabažil. A já mu na to odpověděla že dlouhodobě tohle zvládat nebudu, protože mě to nedělá šťastnou, ale naopak nespokojenou

autor
20. pro 2020

@marcicek84 a jeho kompromis bylo že za čas by možná mohla být i ta romantika. Až prý se sladíme. Netušila jsem že po porodech se intimni stránka takto změní. Já to vnímám ze své strany úplně stejně jako když jsem byla bezdětná. Nemyslím si že děti jsou překážkou.

autor
20. pro 2020

@marcicek84 @cikitkapb @jakreb @jade85 @malanoha @burnette
Díky všem za odpověď a názory. 🙂

katebk
20. pro 2020

Ještě mě napadá, že by předehru při své nadrženosti třeba nevydržel... To je pro chlapy velké selhání, někdy je ta chlapská ješitnost děsná 😁 dej tomu čas 😊 ale pokud toužíš také po uspokojení úplně na plnou pusu bych mu to řekla ale myslím, že už to bude jenom lepší

cikitkapb
20. pro 2020

Drahá anonymko, podle mě jen děláš z komára velblouda. Taky jsem v sexu zvyklá na nějaký svůj standard, ale když jsou malý děti, tak prostě bude chvíli období rychlovek, oželím „tříhodinový“ sex, protože to bych pak nemusela mít taky žádnej, že jo, a až se to doma trochu uklidní a usadí, tak se zase vrátíme ke standardu. 🤷🏻‍♀️