Přítel od narození syna spí v obyváku

nikitka2323
6. led 2019

Od narozeni syna spi pritel v obyvaku. Zpočátku jsem chapala ze se potrebuje vyspat do prace tak jsem to neresila ale proc se mnou nespal ani ovikendu...? Nejdriv si musel odpocinout potom mel udajne slezenou matraci pak ze usina u televize a dal a dal....same vymluvy...jenze me to strasne zere..vzdaluje se mi...prijde mi ze ziju se spolubydlicim protoze pochopitelne je to znat i na nasem intimnim zivote...chybí mi a kdyz jsem mu to rekla ohlasil jen... Ja vim....no uz mam pocit ze ho ani nemiluju....zazila jste nektera podobnou situaci?

bucifalek_just
6. led 2019

@nikitka2323 A kolik js synovi?

makronka222
6. led 2019

Tak si tam jednou lehni k nemu... treba ted o vikendu a je to. Dejte si vecer vino, treba si to vsechno vyjasnite

nikitka2323
autor
6. led 2019

Synovi je 7 mesicu....a to ze bychom si dali vino a vyjasnili si to je nerealne..ja mu rekla jak se citim a je mu to jedno...vzdy rekne at neotravuju s pi***nama ale pro me je to dulezite

bruckner
6. led 2019

Pritel uz takhle spi 3 roky od narozeni dcery 😊

nikitka2323
autor
6. led 2019

@bruckner a ma to na vas vztah nejaky dopad? Citis se stejne jako ja?

pipi_puncocha
6. led 2019

@nikitka2323 tak pokud ty chceš s přítelem mluvit o svých pocitech nebo o něčem, co vnímáš ve vztahu jako potenciální problém a on to považuje za pičoviny, tak mi to připadá jako větší průšvih než to, že spí v obýváku. 🙄 jak dlouho jste spolu?

nikitka2323
autor
6. led 2019

Skoro 4 roky a muzu rict ze jsem nešťastná....on je kus ledu a me to nevyhovuje ale uz jsem ztratila nadeji ze by se mohl zmenit

pipi_puncocha
6. led 2019

@nikitka2323 no to se nedivím, že jsi nešťastná.... on se téměř nikdy nikdo nezmění, ač si to sebevíce přejeme. Pak je otázkou proč si s takovým "kusem ledu" pořizovat mimčo, ale to už je teď pozdě řešit.

nikitka2323
autor
6. led 2019

On takový nebyl....

bruckner
6. led 2019

@nikitka2323 no ja ho tam v podstate po narozeni dcery vyhnala s tim, ze se potrebuji vyspat a on uz tam zustal naporad. Me to zas az tak nevadi, protoze se mi bez nej opravdu lepe spi a on rika, ze je to pro nej take lepsi, ale to odcizeni je opravdu velke, po intimni strance to u nas nefunguje, on je teda naprosto v poradku a mohl by porad, ale ja proste nechci. Ma to spoustu duvodu, ale urcite za to odcizeni muze i nase oddelene spani. Akorat k naprave musi byt dva, ja uz se bohuzel asi nezmenim, treba si tvuj pritel mysli, ze je ti samotne v posteli lepe, ze se vyspis bez jeho chrapani a funeni, popr. se synem....

bayt
6. led 2019

@nikitka2323 No nevím, už rok spím se synem v pokojíčku, muž v ložnici a teda vůbec mi to nevadí...chápu, že se musí vyspat do práce, proč bysme měli být v noci buzení oba dva? On stejně malýho nenakojí, tak k čemu by tam byl. Vliv na intimní život jsem nezpozorovala. Ale já jsem asi extrémista, upřímně mít velikánský barák, mám oddělené ložnice :D Společný spaní mi vadí z principu s kýmkoliv :D

nikitka2323
autor
6. led 2019

@bruckner ja mi rikam ze se mi brozne odcizil kolikrat mu reknu at si jde ke me lehnout rekne ze prijde a stejne neprijde a rano rekne ze usnul u televize...a resite to nejak s přítelem? Ja uz zkusila spousty veci treba mi tu nekdo poradi

nikitka2323
autor
6. led 2019

@bayt pritel je uz několik mesicu na nemocenske a nikam nevstava takze to nechápu....navic maly se vzbudi jen bruci v postylce nakrmim a spi dal....ani nebreci takze tohle je v klidu

bruckner
6. led 2019

@nikitka2323 my uz to ani nijak neresime, jemu to tak vyhovuje, taky kouká dlouho na telku a proste tam usne. Ale jak rikam, u nas je to komplikovanejsi, uz jsme se odcizili natolik, ze uz nam to ani nevadi a jak pise bayt, take radsi spim sama nez s kymkoliv vedle sebe, me vadi v posteli i dcera a pes 😊. Ale treba to tomu tvymu nejak docvakne a zmeni se 😉

nikitka2323
autor
6. led 2019

Ja to vidim tak ze jsme mladi meli bychom.si.uzivat jedrn druheho na maximum a ne pak ve stari litovat toho co jsme neudelali ale mohli....no je to taky komplikovanejsi nez se zda...a nebo to jen moc řeším? Snazim se to ignorovat ale nejde to kdyz me to trapi

bayt
6. led 2019

@nikitka2323 Tak my spolu spíme třena na dovolených, někdy na návštěvách a vím, že ho to prostě budí. Kdyby byl prcek na UM, tak ho hezky zapřáhnu, jednu noc budu vstávat třeba já, jednu on. Ale tím, že kojím, tak prostě mi přijde zbytečný, abysme byli vzhůru. Navíc je manžel nemocný, tak je zbytečný, aby se unavoval.

bayt
6. led 2019

@nikitka2323 Navíc stejně třeba za rok prskneš prcka do vlastního pokojíčku ne? A budete zase spolu.

hanih
6. led 2019

Já si tedy myslím, že je problém jiný, o čemž svědčí třeba to, že s tebou nechce mluvit o tom, co tě trápí. Můj muž spí teď taky v obýváku. Mladší dcera se budí několikrát za noc a on má lehké spaní, takže zatímco já se otočím, nakojím ji a mezitím znovu usnu, on se probudí a trvá mu hodinu, než zas zabere. Já to moc neřeším. Samozřejmě bych byla radši, kdyby spal s námi v ložnici, ale zas chci, aby se trochu vyspal. S kojením mi nepomůže, takže je zbytečné, aby i on byl vzhůru (pokud by byla malá na UM, byla by situace samozřejmě jiná :D ). Na náš intimní život to vliv nemá. Vzhledem k tomu, že starší dcera spí s námi v posteli a mladší se tam v průběhu noci taky vždycky přestěhuje, stejně by tam nic neprobíhalo 🙂 Ale tak večer uspím holky, zapnu chůvičku a v obýváku si můžeme dělat, co chceme.

martinka_33
6. led 2019

Už rok spim v pokojíčku, manžel spí s dětma v ložnici, spát s nima chce i když si myslim, že už jsou dost staré aby mohly spát samy.. Dokud se děti neodstěhují, návrat do ložnice neplánuju 😃 I když má manžel noční, děti v ložnici uspím a odejdu do pokojíčku! Když jsou na víkend u babičky, spím s mužem v ložnici 🙂
Tak třeba až malý povyroste a vystěhuje se s ložnice, přítel se vrátí 😉

marketa1218
6. led 2019

@bruckner nejlepší cesta k tomu, aby si přítel našel milenku. Promiň, ale bývá to tak.

bayt
6. led 2019

@marketa1218 není naopak oddělená ložnice způsobem, jak mít tu milenku právě ve vlastní ženě?:D

martiina_k
6. led 2019

@marketa1218 já bych spíš řekla, že už tu milenku má a proto to ochladnutí

urtica
6. led 2019

Ahoj, tak u nás spal partner po narození dcery mimo ložnici dva roky, teď spí mimo už během mého těhotenství - ale pravda je, že ten důvod je u nás skutečně ten, že bychom se ani jeden nevyspali - já se budím x krát za noc a malá byla enormně nespavá právě do těch dvou let. Brzy přijde další miminko, takže počítáme, že ještě minimálně rok to tak bude. Pocit, že bychom se tím odcizovali nemám, ale je pravda, že já jsem v tomto směru asi taky trochu ujetá a extrémně teritoriální - na odpočinek potřebuji svůj prostor a klid. Napadlo mě, že Tvůj partner je třeba podobný případ jako já, ale tady souhlasím s @pipi_punchocha a @hanih - samotné oddělené spaní vlastně problém není, to spíš jeho přístup a reakce na to, že Tě to trápí...

marketa1218
6. led 2019

Osobně si myslím,že oddělené ložnice nepřinesou do vztahu nic dobrého, chápu to, když je miminko malé a v noci se často budí, muž brzy vstává do práce a tak se potřebuje vyspat. Ano, ale za mě by to mělo být takto jenom určitý čas. Děti tady přece nejsou od toho, aby partnery, manželé rozdělovaly. Ze vztahu se potom úplně vytrácí intimita a o čem to potom je? Když se z nás stanou rodiče, tak bychom měli zůstat i partnery, vím že začátky nejsou jednoduché, ale na mě by takový vztah nebyl. To už se rovnou můžu odstěhovat a žít s dítětem sama. Pokud to ale někomu takto vyhovuje samozřejmě proč ne, ale za mě je to cesta ke krachu vztahu, manželství.

bruckner
6. led 2019

@marketa1218
@martiina_k
Ne ne, milenku nema, ikdyz jsem do nej stourala, at si nejakou najde a me da pokoj😂, ale nechce. Spani je u nas jina kapitola, tam jsme takhle oba spokojeni, ze mame svuj prostor, v intimnim zivote jsem ochladla ja, coz mi take nevadi, ale muj partner je vrely az az, bohuzel😕

martiina_k
6. led 2019

@bruckner myslela jsem to na partnera zakladatelky tématu.

azanka
6. led 2019

Můj muž spí taky na sedačce, já se synem v ložnici. Odcizení nepozoruju, sex máme lepší, než před narozením dítěte. Spíš jsem si na to dost zvykla teda.

keydance
11. únor 2019

To by se mi nelíbilo. S manželem chodíme spát spolu 🙂 o půlnoci většinou přiběhne 2,5 lety syn. A vedle postele máme přiraženou postýlku s dvouměsíčním synem. Prostě všichni pospolu. 🙂

jenny91
11. únor 2019

@nikitka2323 Můj manžel se přesunul do obýváku teprve nedávno (synovi je rok), ale nevadí mi to. Na jednu stranu mi chybí, na druhou stranu jsem ráda, že se líp vyspí a i já mám v posteli víc místa. Pracuje ale z domova, takže celkově na sebe máme moře času přes den a na intimní život je taky času hodně přes den, když malý spí. (Navíc si ráno malého bere, abych se mohla dospat, takže ten jeho lepší spánek se vyplatí i mě 🙂 ). Každopádně nám vždycky funguje prostě si o tom promluvit. Jo, často mě nepochopí napoprvé, považuje to za hlouposti a všechno to smete... Dokud nepochopí, že je to pro mě opravdu důležité. To je zase takový zatím nevyřešený problém v našem vztahu - poslední dobou se mi stává, že dokud už toho nemám po krk a nerozbrečím se, tak si neuvědomí, že mě to fakt trápí. (Říká mi to tak potom i zpětně - že to prostě do té doby nevycítil, že mu připadalo, jako bych jen tak z nudy plácala.) Asi to nebude váš případ, jen píšu, jak to je u nás. Přeji hodně štěstí.

ivis04
Autor odpověď smazal
Zobraz