Závidím všem budoucím maminkám...

lujhu
1. čer 2024

Teď jak koukám skoro každá diskuze o pozitivních testech , tak moc bych to taky chtěla zažít 😔 v září to bude 2 roky co se snažíme bez ochrany a pořád nic , pomalu to vzdávám asi moc na to myslím , kontrolují ovulaci atd , a výsledek furt negativní, 😒

1pomnenka
1. čer 2024

Když už děti máš, neměl by to být problém, jenže ty moc tlačíš na pilu. Nech tomu volný průběh a stále netestuj. Uvidíš, že si k vám miminko najde cestu, budu držet pěsti. Slib sama sobě, že vydržíš 2 měsíce netestovat.

tasimia
1. čer 2024

@lujhu, ono by bylo fajn navštívit po dvou letech lékaře, u tebe může být třeba vše ok, ale u partnera nemusí..
Jinak soucítím 🙂.
Taky jsem se tak cítila..

veruuu_kubesovic
1. čer 2024

@lujhu vždyť už 2 děti máš, čím víc budeš tlačit na pilu, tím víc to prostě nepůjde...
Zkus něčím "zamestnat" hlavu a ne nekecám, o syna jsme se snažili rok, protože jsem strašně moc chtěla být těhotná a ono to překvapivě jako u naší prvorozené hned nešlo...

maja050812
1. čer 2024

@lujhu zoufale se soustředíš na to byt těhotná. Dej si volno. Jeďte s partnerem někam na víkend dejte si drink, šampaňské něco dobrého udělejte si hezky večer a třeba to půjde. Ja se ani nedivím ze mas chuť to vzdát me by ten sex už asi taky nebavil kdyby každý sex byl jen kvůli otěhotnění. Pokud nezabere ani takový uvolněny režim tak bych to řešila asi s doktorem co se děje….

lujhu
autor
1. čer 2024

@1pomnenka
@tasimia
@veruuu_kubesovic
@maja050812 Nemůžu nic jinyho napsat než že máte pravdu, budu se snažit na to nemyslet přítele pošlu i projistotu k lékaři , je pravda že moje předešlé těhotenství byly nečekané tak že jsem čuměla jako blázen na test, A nemohla jsem tomu uvěřit, 😁 jó něco v tom je 🤷

maja050812
1. čer 2024

@lujhu nemusíme a ani nemůžeme mít všechno pod kontrolou. Ono to přijde. Přeji hodně stesti 🍀

lujhu
autor
1. čer 2024

@maja050812 moc děkuju 🤍

volfikovi
1. čer 2024

@lujhu ono to chce asi opravdu vypnout hlavu ,i když se to lehce říká ,hůř dělá. Naprosto chápu . Mi jsme na miminko čekali téměř 7let ..hormony , sledování ovulace , gel na podporu početí a nevím co ještě. Po dvou létech jsme to oficiálně vzdali. Začali jsme prostě žít a smířili se s tím ,že společně dítě nebude a budu mít jen holky z předchozích vztahů. Noo a když jsme konečně naplánovali Dubaj ,mou vysněnou a s dítkem už opravdu nepočítali tak se povedlo ❤️ ne každý má 7 let je mi to jasné . Teď bychom rádi čtvrté a já tak nějak tuším,že to zas už nepůjde a dalších 7 let už nemám. Zase se s tím budu muset smířit. Držím ti palce ať se časem zadaří 🌻

hennrietta
1. čer 2024

@lujhu Po roce neúspěšného snažení se doporučuje navštívit CAR. Nemusíte jít hned do jejich programů typu IUI nebo IVF. Ale udělají vám oběma komplet vyšetření a třeba se alespoň dozvíte, kde je problém.
To bych řešila v první řadě já.

marketa1218
2. čer 2024

@lujhu Nevím jistě, jestli jsi to ty,ale nepsala jsi tady o své podvýživě? Že jsi moc hubená? Možná právě proto tělo nechce otěhotnět, protože ví, že by to stejně nedopadlo dobře. Psychika je jedna věc, ale nechat se vyšetřit je věc druhá.
Nám se také cca dva roky nedaří počít druhé dítě, ale už to řešíme v CAru.
Buď v pohodě, všechno se děje, tak jak má. Až bude ten správný čas, tak to přijde 🍀

mirkat8
2. čer 2024

@lujhu ja sa snažím od 20r a mám 34r ...sama nechápem ako to zvládam .. mám za sebou neúspešne iui aj ivf ...teraz ma čaká hysteroskopie tak uvidíme či sa na niečo príde...

vendulis
9. črc 2024

@volfikovi nám se stalo něco podobného🙂 Po 3,5 letech, tři dovolené jsem zrušila😁. Ale Teď mám čas přemýšlet, jaktože jsem najednou otěhotněla. Myslím že mám kràtký MS cyklu, téměř v menstruaci jsem otěhotněla....

veronicka89
9. črc 2024

@lujhu vykasli se na to a zij 🙂 hlava je fakt mrcha ;) u nas obě děti když jsem se na to vypadla po 2 a něco letech snazeni

veronicka89
9. črc 2024

Jinak u mě byl nejspíš problém: příliš silná ms a málo zeleza