Potratová pilulka. Jakou máte zkušenost?

sim98
30. zář 2024

Zdravím, bohuzel jsem byla nucena podstoupit potrat potratovou pilulkou v 5tt.. nepotřebuji moralizovat a bičovat.. 1. Den jsem dostala 1 tabletu, nic se nedělo, trochu mě bolelo břicho. 3. Den jsem byla na druhé tabletě, v čekárně trochu bolest břicha.. ted je to již 24 hodin po a já stále nekrvácím a nemám bolesti. Je tu někdo kdo zažil něco stejného a krvácení přišlo za delší dobu?

anulka1986
30. zář 2024

@sim98 ahoj, mrzí mě, že jsi to musela podstoupit, ať je to jak chce.ja jsem byla taky na pilulce kvůli zamlklého v 8tt. Mě sice začalo krvácení hned ten den, trvalo cca 5dni, fakt silné.paknjsem jen spinila, za týden kontrola s tím, že vše nebylo pryč, nadržené léky a injekce na stahy.zase krvácení.tyden na to kontrola a opět vše nebylo v pořádku.dalsi tabletka s tím, že už to bude vše v pořádku.zase něco odešlo, ale pár dní na to šílené krvácení, že jsem málem vykrvacela, pohotovost a brali mě hned na sál na revizi kvůli masivního krvácení. Vše se táhlo dokupy cca 5tydnu. za mě tableta už nikdy.ma sestřička pak říkala, že nezná nikoho, koho by tableta vyčistila úplně. A to co píšeš zažila kamarádka, skončila stejně na revizi, protože se jí krvácení nedostavilo. Snad to bude u tebe jiné.co na to lékaři?

lencaa11
30. zář 2024

@sim98 asi bych kontaktovala lékaře pilulka je někdy na prd poslední dobou čtu že vůbec nefunguje

sim98
autor
30. zář 2024

@anulka1986 volala jsem dnes na gyndu. Mám počkat do středy a pokud se nic nedostavi, mám přijít do nemocnice

anulka1986
30. zář 2024

@sim98 tak držím pěsti, ať se to rozjede samo a je vše tak jak má být☺️

bejuna29
30. zář 2024

měla jsem potratovou pilulku 2x (oboje z důvodu zamlklého těhotenství), poprvé mi nezabrala a potrat přišel až po 10 dnech, podruhé se spustil do pár hodin od podání pilulky... průběh obou potratů byl strašný, poprvé jsem skončila na pohotovosti kvůli bolestivým kontrakcím, že jsem z toho odpadávala a podruhé jsem nebyla daleko od toho jet na pohotovost kvůli síle krvácení..., naštěstí ale po potratu vždy děloha čistá, nebyl potřeba další zákrok.
držím palce ať se potrat rozjede a v hladký průběh....

sim98
autor
30. zář 2024

@bejuna29 byla jste po par dnech někde na kontrole? Mám strach, ze pokud to do středy nepřijde, ze mi v nemocnici reknou, ze musím na klasickou interrupci

bejuna29
30. zář 2024

@sim98 nebyla...v den podání pilulky jsem lehce zakrvácela, vypadl jeden krvavej chrchlík a já si naivně myslela, že to byl ten potrat...pohodička ne...a pak jsem se na štědrý den nestihla divit, když se rozjel ten pravej :-/
když se vám to nerozjede, je možné, že vám dají ještě jednu pilulku, nebo injekci...ale je i možné, že vás poženou na zákrok...jen jestli jste takhle brzy, nebude to interrupce jako taková (ta se myslím dělá až ve vyšším stádiu těhotenství - ale to je jen moje domněnka), ale revize dělohy, seškrábnou sliznice včetně plodového vejce