Potrat?

koko123
17. zář 2022

Chtěla jsem se zeptat, zda jsem mohla samovolně potratit.
Cca 13DPO jsem našla na testu ducha.
Dále jsem testovala, ale test nesílil. Začala jsem krvácet 28DC odpoledne. Jindy ale začínám pomaličku špinit a přichází to postupně, sice od počáteční bolesti jsem poznala, že menstruace přichází. Jenže jsem šla uspat syna a to uz jsem se kroutila na posteli (nepřišlo mi to už jako bolest při normální menstruaci) když jsem šla ihned po tom na záchod, vypadly že mě dva velký cucky sražené krve, koukala jsem jak ten blázen, protože taková krev že mě vychází cca druhý -3 den menstruace. A ne hned po hodině co jí začnu mít.
Mám ji už 3 den a krvácím od té doby mírně.
Spíš mě zajímá, zda jsme se trefili do ovulace a otěhotněla jsem, nebo jsem byla úplně mimo a netrefili jsme se. A zajímá mě jak by to odpovídalo potratu. Moc děkuji za kladné komentáře.

wladimira
17. zář 2022

@koko123 potrat to určitě není ten je až po potvrzením těhotenství tobě se stalo takzvané biochemické těhotenství embryo se uchyti ale v zápětí odchází s opozdenou menstruaci .. jestli jsi měla na testu viditelné duchy tak jste se určitě trefila do ovulace .. ty velké cucky sraženin je sliznice ..

klokanka31
18. zář 2022

@wladimira Tak biochemko je samovolný potrat...

klokanka31
18. zář 2022

@koko123 Tak jak to píšeš tak jsem to měla taky. Ale nevěš hlavu, říká se že je dobře pohnojeno a hodně holkám se podaří otěhotnět znova téměř hned. Já takhle otěhotněla měsíc po potratu a mám z toho dvouletou holčičku 🙂

koko123
autor
18. zář 2022

@klokanka31 moc dekujiz, máme už chlapečka (listopad 2 roky) tak jsme si řekli, že bychom k němu chtěli sourozence a rovnou překvapení na Vánoce..😂 Syn se povedl přesně na ovulaci při jednom sexu (plánovaně) teď jsme měli skoro ob den až do ovulace sex tak by mě zarazilo, kdyby to nevyšlo a právě jsem si myslela, že jsem tu ovulaci měla později. Ale jak přišla ta bolest břicha docela silná a po tom okamžité vypadnutí dvou velkých cucku mě zarazilo, protože takhle mi menstruace nezačíná.
Ještě by mě zajimalo, zda jsem si to mohla přihodit sama...?... Chodím teď se synem na houby a věčně ho tahám na zádech nebo na rukou.

journals
18. zář 2022

@klokanka31 menstruace prisla v terminu, jen byla silnejsi. Tohle bych potratem opravdu nenazyvala. Ano, pravdepodobne to mohlo byt neuchycene vajicko se sliznici, ale to se snad ani neda nazyvat tehotenstvim

klokanka31
18. zář 2022

@koko123 Tak to nevím, jestli si to člověk může způsobit sám. Každopádně u svýho potratu jsem nad tím taky uvažovala, protože já zas sama tahala hodně těžký nábytek (ještě jsem nevěděla že jsem těhotná)...

klokanka31
18. zář 2022

@journals Oplodněné vajíčko podle mého těhotenství je...a je jedno jestli to je biochemický těhotenství, mimoděložní nebo potrat v pozdějším stádiu...🙁