Podpůrný program - Bezplatná podpora pro ženy po ztrátě miminka

vienetta
16. únor 2021

⚜️ Cítíš se zoufalá, osamocená a ztracená na své cestě po ztrátě miminka?
⚜️ Nevyznáš se ve svých pocitech, nevíš jak o své ztrátě mluvit s ostatními a nevhodné reakce okolí tě zraňují?
⚜️ Toužíš po povzbuzení a ujištění, že tvoje pocity jsou v pořádku a že přesně vím, jak se cítíš?
⚜️ Zkrátka nechceš v tom být sama?

Mám pro tebe pochopení a virtuální otevřenou náruč v bezpečí uzavřené skupiny žen s podobným osudem.

Budu s tebou sdílet svůj vlastní příběh, teď už skoro 4 roky zkušeností a inspirace, kterou jsem na své cestě posbírala.

Dám ti praktické tipy jak dočerpat energii, jak se i dodatečně rozloučit se svým miminkem a neblokovat tak příchod dalšího, jaké techniky ti můžou pomoct dostat svoje emoce ven a že je potřeba si dovolit všechno prožít, abys mohla jít ve svém životě dál.

Moc se na tebe těším uvnitř 4týdenního podpůrného programu https://bit.ly/prihlasimse,
Kamila

zelenaesmolda
17. únor 2021

@vienetta
Nahlaseno.Reklamu si delej nekde jinde.A delat si business na nestesti ostatnich je humus,chce se mi blejt.

anina32
17. únor 2021

@zelenaesmolda Píše že je to bezplatné?

danulka04
17. únor 2021

@zelenaesmolda Já teda nevím, jestli je potřeba to hned nahlašovat. Mě samotnou ten příspěvek zaujal, jsem dva měsíce po potratu v 1. trimestru a kdybych na toto narazila dříve, tak se třeba paní i ozvu, teď už se v tom nechci rýpat, ale jít naopak dál. Navíc píše, že program je bezplatný, tak nevím co je špatného na tom, pozvat ženy, které něco trápí, do speciální fb skupiny, kde si mohou povídat s jinými ženami s podobným příběhem. Věřím, že někomu to může pomoct. Já sama jsem měla problém s tím najít na internetu něco co by mi v té chvíli pomohlo.

andelka
17. únor 2021

Mně taky pomohlo najít skupinu žen, které prožily a zvládly něco podobného. Číst jejich příběhy, necítit se osamoceně, zpracovat to, podpořit se..v jedné skupince jsme spolu aktivně už 3 roky a pořád jsme v kontaktu. Pomohla mi i tady skupinka na MK.

vienetta
autor
17. únor 2021

@zelenaesmolda
Hezký den, chtěla bych vás požádat o dodržování slušného chování.
Nevím o jakém businessu mluvíte, program je bezplatný. Téměř před 4 lety jsem ve 40.tt přišla o syna a porodila ho mrtvého. Nyní jsem se rozhodla, že bych chtěla pomáhat ostatním ženám s podobným osudem, protože mě na začátku chybělo právě to, že jsem se o své situaci neměla s kým pobavit. Proto nabízím podpůrnou skupinu.
Jestli jste také prožila podobnou událost a rozhodla se ji zpracovat jiným způsobem, je to vaše volba, do ničeho nikoho nenutím.
Pokud jste nikdy takovou bolest nezažila, tak vás prosím, abyste takto nekomentovala. Můžete akorát někomu dalšímu ublížit.
Děkuji, Kamila

zelenaesmolda
17. únor 2021

@vienetta
no,ono ublizit muze spis to,ze si nekdo bez psychologickeho nebo psychiatrickeho vzdelani hraje na spasitele

vnoucek2
Autor odpověď smazal
Zobraz