Po potratu mě bolí v podbřišku, chodím často na záchod

stekkna
17. zář 2015

Tak v útery jsem byla na umělém přerušení. Miminku přestalo tlouct srdíčko. Pořád chodím strašně často na záchod, bolí mě v podbřišku, hlavně když se mi chce na záchod a stále krvácím...Je to normální? Lékaři měli dva velmi akutní příjmy, byli jsme tam dvě..Prakticky nam udělali zákrok a vyhnali nás po vyspání....Takže nám nic neřekli

urum
17. zář 2015

nebyla to revize, jestlize prestalo tukat srdicko? No krvaceni muze byt az tyden, ale nesmi to byt moc - tj. treba 5 vlozek za hodinu. Co myslis strasne casto na zachod? mas nejake paleni, bolesti pri moceni?

stekkna
autor
17. zář 2015

Ano, pardon, byla to revize. Často myslím že snad co deset minut. Bolesti v podbřišku a když potřebuji na záchod tak jsou větší

urum
19. zář 2015

Jestli to neni zanet mocovych cest... sla bych k obvodni

verunka_korunka
19. zář 2015

@stekkna mě bolelo po revizi strašně v podbřišku. Při sezení se to zesílit snad několikrát, takže i na wc to bolelo dost šílené. Nakonec jsem šla zpět do nemocnice a zjistili zbytky v děloze. Dali vyvolávací injekci aby to odešlo, ale nic, tak jsem musela na další revizi. To pomohlo.
Teď po porodu to stejné. Zbytky a velké sraženiny v děloze, zase poboliva podbřišek plus navíc mi nešlo moc čůrat. Teklo to strašně pomalu, až potom jsem malinko zatlačila a vypadla strašně velká sraženina. Zase ultrazvuk a zase revize. Pak už to bylo zase ok 🙂 a ten odchod po revizi je normální... Mě taky pouštěli odpoledne kokrm 4 domů a to tam málo lůžek nebylo....
Takže zajdi do nemocnice ať tě prohlédnou. Normální to fakt není.

profiss
19. zář 2015

Ahoj, souhlasím s @verunka_korunka . Zajdi určitě k lékaři. Mě si po revizi nechali v nemocnici přes noc, ale stejně mi ji zkopali. Neudělali po zákroku kontrolní ultrazvuk a tím pádem neviděli, že mě nevyčistili celou. Také jsem měla bolesti v podbřišku, takové křeče. Po týdnu už jsem skoro bolestí nemohla chodit. Šla jsem ke svému gyn., ten mi udělal ultr. a našel tam zbytky. Tak mě pak dal dohromady...

stekkna
autor
20. zář 2015

Děkuji, byla jsem opět na revizi. Hned v pátek. Ted mám antibiotika. V sobotu ráno mě pustili hned domu