Otěhotnění po ZT. Za jak dlouho se vám zadařilo?

tereziecedikova
4. črc 2022

Ahoj holky, s přítelem jsme se snažili o mimčo přes rok. V dubnu se zadařilo, ale dnes bylo zjištěné zamlklé těhotenství. Ve čtvrtek jdu na vyčištění. Zajímá mě, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět znovu? Snažili jste se hned?
Já osobně bych 2-3 měsíce počkala. Zadařilo se někomu i přes to, že dostat se k prvnímu těhotenství trvalo delší dobu? 😊 Děkuji moc.

milujtusek
4. črc 2022

@tereziecedikova ja byla na revizi v lednu, pak jsme meli pockat aspon 3 cykly. Otehotnela jsem da se rici hned koncem dubna, ale v cervnu opet ZT (v 7tt), takze nam pak delali radeji genetiku (neni to bezne, vetsinou az po 3tim nezdaru), do vysledku jsme meli zakaz otehotnet, ja tedy se i bala, aby se to neopakovalo. Na genetice zjistili jen to, ze me i manzelovi chybi dlouhodobe kys.listova,jinak vse ok, pak jsem otehotnela hned v breznu a donosila jsem zdraveho kluka. A po nem jeste jeho brachu za par mesicu. ZT se neopakovalo

similenka
4. črc 2022

@tereziecedikova Hned po šestinedělí. Někteří dr.radí čekat, jiní nečekat.

mishulka26
4. črc 2022

Na revizi jsem byla v červnu snažit jsme začali v září a na konci října jsem byla těhotná

bejuna29
4. črc 2022

záleží, jak se ty budeš cítit. já prodělala ZT před 2 lety, jsem už starší, takže moje doktorka řekla, počkat na první MS po revizi a po ní se klidně hned snažit dál....

kokoska29
4. črc 2022

@tereziecedikova já jsem prošla ZT loni v Dubnu, snažit znovu jsme se začali hned po první menstruaci... Každopádně stále se to nepovedlo 🤷

trilien
4. črc 2022

ZT 11/2016, čakali sme 3 cykly, tj do 03/2017. Podarilo sa až 03/2022.

vikysek0987
4. črc 2022

@tereziecedikova Snažili jsme se po 1.porevizní MS,neměla jsem žádné potíže po revizi,jen jednodenní špinění,MS došla normálně na termín jak kdyby revize nebyla,byla normální bez bolestí....Cítila jsem se dobře,tak jsem to brala jako znamení,navíc mě mrzelo co se stalo, takže jsem čekat nechtěla....Věřila jsem,že pokud bude tělo připravené, tak to přijde, když ne,tak ne....Zadařilo se za tři měsíce na to,těhotenství probíhá v pořádku ❤

malinkata
4. črc 2022

Já prošla ZT v září 2018 a vloni v dubnu opět. Teď jsem v 35 týdnu a doufám, že už bude vše v pořádku

martulka88
4. črc 2022

@tereziecedikova Já rodila vyvolávaně mrtvého syna v 38tt + nakonec jsem šla pod narkozu na vyčištění přirostlé placenty. Doktor, co mne rodil a je to vedoucí operačních sálů, mi řekl, že po šestinedělí můžeme. A že v dalším těhotenství mne chce mít u sebe v poradně. Takže v lednu jsem porodila, v květnu pozitivní test a letos v únoru plánovaným SC porodila zdravého chlapečka ☺️

andelka
5. črc 2022

Nám se zadařilo hned první měsíc co jsme to zkusili. Po třetí ms po vyvolaném potratu na a revizi ( v 18 TT). Dřív než za ty 3 měsíce jsem na to psychicky stejně neměla.

jamborka
5. črc 2022

Já byla na revizi na Vánoce a další rok na Vánoce jsme oznamovali těhotenství ☺️😉

syslounek
5. črc 2022

První (zamlklé) těhotenství bylo neplánované, o druhé (úspěšné) jsme se snažili tři roky a přišlo znova, když už se úplně "nehodilo". Třetí potom přišlo záhy, nečekaně.

veronikav31
5. črc 2022

V prosinci 2014 revize v 9tt, v prosinci 2015 se nám narodila dcera, v únoru 2018 syn. Před dcerou i synem Zt proběhla

camillaq
5. črc 2022

Pokud je všechno po revizi v pořádku tak bych počkala na první ms. Měla jsem zamlklé v11 tt a dr říkal počkat tři měsíce. podařilo se až za dva roky, měla jsem druhé zamklé v 8 tt a jiný doktor říkal po první ms a hned to vyšlo a máme syna. Třeba po ukončení těhotenství v 18tt , kvůli vyvojové vadě mi radili čekat 6 měsíců to jsem počkala, podařilo se hned a je z toho druhý syn

carmenz
5. črc 2022

Já měla ZT loni v květnu a od další normální menstruace (tj. v červenci 2021) jsme tomu nechali volný průběh. Zadařilo se v únoru 2022, ale bylo to biochem., a teď jsem 10+4, tedy povedlo se v květnu a snad to klapne konečně 🙏🙏🙏

wikki07
5. črc 2022

Po revizi jsme čekali na obnovení cyklu a pak hned zkoušeli. Vyšlo to za dva měsíce. Zbytečně bych nečekala

tereziecedikova
autor
5. črc 2022

Holky, jste zlaté ❤️ Děkuji za odpovědi. Je to moc těžké ale beru to sportovně. Prostě se to stalo a doktor řekl, že to bývá z 90% genetické a že máme velkou šanci na početí a donošení. Teď už jen udělat revizi dělohy a počkat na cyklus.
Jste moc hodné ❤️

martikbertik
Autor odpověď smazal
Zobraz
andreacantu
6. črc 2022

@tereziecedikova bude to vsechno v poradku … dej si sestinedeli na nabrani sily treba i detox a hlavne pozitivne. Ja si prosla velikym peklem, ale ted mam doma nadhernou zdravou holcicku, takze i tebe ceka malinky prcek co ti vleti do zivota ani nebudes vedet jak 😀

lenicka3103
18. črc 2022

Dnes mi bylo zjištěno ZT v 10tt asi sem se tu docetla vše co jsem potřebovala slyšet ale i přesto je to moc těžké

eviicka
18. črc 2022

@tereziecedikova na první těhotenství jsme čekali rok, narodil se syn. Druhé těhotenství přišlo dříve ale zamlklé (2 revize), po třetí jsem otěhotněla hned po šestinedělí ale opět zamlklé (a opět revize). Pak jsme půl roku raději čekali, za další tři měsíce jsem otěhotněla a bylo vše v pořádku, narodilse druhý syn.