Motá se mi hlava. Je to tím, že mi berou krev? Revizí?

aliass83
19. pro 2011

Ahoj.

Pred tydnem me zacalo hrozne bolet v podbrisku a krvacela jsem mimo menzes, tak jsem jela na pohotovost a rekli mi, ze jsem tehotna (hcq 230), ale ze jde o mimodelozne, na sonu nikde nic nevideli. Pokousime se o mimco, ale netusila jsem, ze se to hned podari. Tak me hospitalizovali na Bulovce. Dalsi den me uz nic nebolelo a ani jsem nekrvacela, po 2dnech mi brali krev a hcq bylo uz jen 68, takze predpokladali, ze jsem potratila, sla jsem na revizi. Po revizi mi rekl doktor, ze jsem tam temer nic nemela, ze asi jsem porad tehotna, takze jde o mimodelozne, ale vypada to tak, ze se s tim telo vyporada samo. Tak si me tam nechali jeste 2dny a zase brali krev, hcg jsem mela 45. Doktor mi navrhl injekce methotrexat, ze to je latka, ktera zabranuje sireni bunek a pomaha telu absorbovat to co uz vzniklo. Ale to jsem odmitla a pustil me domu s tim, ze mam chodit kazde dva dny na krev, dokud hodnota nebude 0.
Dnes jsem byla na krev, hcq je 10.Ale od rana se mi mota hlava. Nic me neboli, po revizi jsem krvacela dva dny, pak chvili ne, pak zase den. To je asi normal. Je dnes cely den nevim nic delat, kdyz dam hlavu na stranu, nebo kdyz lezim na zadech a otocim se na stranu, mam pocit, ze padam z postele. Muze to byt tim, ze mi berou krev? Jsem hubena (50kg a 166cm) a v nemocnici jsem zhubla jeste 2kg. Ted jen lezim a jim a piju dzusy. Koupila jsem si sumive zelezo. Nemate podobnou zkusenost?