Miniinterrupce. Co mě čeká?

28. kvě 2024

Dobrý den, příští týden mě čeká miniinterrupce, dle ms bych ten den měla být 7+0, dle utz zjistím až v pátek....
Na co se mám, prosím připravit?
Nějaké velké krvácení - tzn porodnické vložky i s těmi síťovanými kalhotkami? Může to být krvácení jako po porodu - tak moc a tak dlouho? Mám očekávat bolesti? Poblázněné hormony? Nebo cokoliv jiného...?
Moc děkuji za sdílení zkušeností ❤️🙏

lencaa11
28. kvě 2024

Budete v 6 neděli tak že během té doby mohou odchazet ocistky Ms cca přijde 4/8 týdnů bolesti můžou bejt nárazově

meyryen
28. kvě 2024

Za mě úplně v pohodě, krvácela jsem trochu jen ten první den, bolesti žádné....určitě ti bude stačit normální vložka a samozřejmě dodržet šestinedělí.....a opravdu se nemusíš ničeho bát, byla jsem na revizi několikrát....

ivkasolavova
28. kvě 2024

Budete v šestinedělí kalhotky můžete mít své normální a vložky taky .Mě bolelo břicho jen den po zákroku , doporučuji ležet dva dny a pak nic netahat pár dní .

hezz17
28. kvě 2024

Farmakologickou metodu nenabidli?

martinka_33
28. kvě 2024

@hezz17 nekde jsem cetla ze ta klasicka je lepsi, ze po te pilulve nemusi odejit vse a pak stejne musis pod narkozu na doškrab 😖 ale zkušenost s tim nemam. Ty asi vis vic kdyz jsi z oboru.

vendy299
28. kvě 2024

@hezz17 Jde do konce 6. tydne

glimmer
28. kvě 2024

za mě to bylo v pohodě ... narkóza krátká, břicho mě bolelo jen tak 1-2 dny (jako při silnější MS). Stačí normální vložka, nekrvácela jsem nějak extra silně ... byla jsem na revizi 3x a vždy vše v pohodě. Pustili mě po kolem oběda domů, normálně jsem jela busem. Akorát první den jsem byla taková víc unavená, ale jinak v pohodě. Na poslední revizi jsem byla ve čtvrtek a normálně v pondělí jsem šla do práce (pracuji v kanceláři).

lujhu
28. kvě 2024

Já sice na miniintetupci nebyla šla jsem až na 10+1 takže to byl větší zákrok a PO jsem měla silnější bolesti břicha a krvácení lehké jako slabá ms

hezz17
28. kvě 2024

@vendy299 lze to do 6+6. Coz podle uvidniho prispevku stiha. Tak kde je problem?

hezz17
28. kvě 2024

@martinka_33 1.5-7% selhani.

vendy299
28. kvě 2024

@hezz17 Pokud je 7+0 a na kontrolu jde v patek, tak je trochu problém v tom, že to nestiha, ne? :D

hezz17
28. kvě 2024

@vendy299 v den vykonu bude 7+0

eliska_r
28. kvě 2024

Já měla pilulku a teda bylo mi špatně a krvacela jsem i po té první. Odchazely veliké kusy a silně jsem krvacela, zvracela.. ale já mám silné i ms. Nechci tě vůbec strašit, jen že je to dost individuální, jak tělo zareaguje.
Chce to ale určitě klid a poté nic těžkého netahat 🙂
Ať vše dopadne dobře !

klchudik
28. kvě 2024

Já měla pilulku, v den podání mi bylo zle od žaludku. Krvácet jsem začala asi 4 dní po, 5-7 den mě strašně bolelo břicho a odešel velky6kus čehosi a od té doby krvácím slabě i kdy teď už krvácím 14 dní...

autor
28. kvě 2024

Děkuju moc holky za zkušenosti...
Pilulky jsem nechtěla, byla jsem od nich odrazena...
Ale odpočívat a nic netahat bude horší, doma mě budou hned po zákroku čekat 3 lety a 1,5 leta....🫣

eliska_r
28. kvě 2024

Také mám doma 4r, 3r tak snad si nějak alespoň týden poradíte ☺️🌞 já nedavala kluky ani do školky, abych je nemusela tahat do a z auta. Prste jsem se nějak zkusila přizpůsobit. 🙂

vendulis
15. čer 2024

Podle známých po pilulce pry 12 dní a je to jako delší menses. Nic víc🙂