Mimoděložní nebo potrat?

25. srp 2023

Ahoj,

zkouším se na Vás obrátit pro radu, zkušenosti...

Datum posledni menstruace 17.7.... od 10.8. cca jsem měla hnědé špinění asi 4 dny... 14.8. Pozitivni clearblue test s udajem 2-3 tydny... 17.8. prohlídka, na utz nic... vzali mi krev, hcg pry kolem 100...
V neděli 20.8. a pondělí jsem krvacela červenou krví, jako při slabé menstruaci, v úterý již pouze hnědé špinění... od neděle jsem začala brát Ascorutin...
Ve čtvrtek 24.8. jsem byla opět na prohlídce, na ultrazvuku prý neviděl nic v děloze ani mimo... krev mi vzali, ale výsledky prý budou až v pondělí večer... Dnes jsem si zkoušela dělat mamatest, slabší čárka na něm byla...
Takto brzy na prohlídku jsem šla, protože jsem doufala ve vyloučení mimoděložního těhotenství - v pondělí večer letíme na dovolenou do Řecka...
Bolesti žádné extra nemám, rozhodně ne na jedné straně podbřišku... Mírná bolest se sem tam objevuje po celém břiše, ale nějak nejsem schopna určit, zda to nejsou zažívací potíže...
Co si o tom myslíte? Jak vysoká může být šance že by mimoděložní mohlo prasknout během dvou týdnů, když nebylo na UTZ nic vidět? Ted bych teoreticky měla být 5+4tt...

Omlouvám se za delší dotaz, ale už jsem z toho na nervy...

klokanka31
25. srp 2023

Já u mimoděložního jen špinila, žádné bolesti. Zjistili mi to až někde 7-8tt, to mimčo mělo už i srdíčko, a těsně před operací jsem jim začala kolabovat, takže možnost prasknutí tam je už asi velká...

lenicka134
25. srp 2023

Pokud bylo hfg 100 tak tam nemůže jít nic vidět. Na utz se něco objeví až od 1000. Zašla bych si na krev na hcg jako samoplatce výsledek je cca za 2 hodiny

wladimira
25. srp 2023

@lenicka134 jestli bylo hcg 100 tak to na 5+4tt je hrozne málo řekla bych ze to je buď biochemko nebo začínající potrat rada byvh se pletla třeba byla jen ovulace dyl

lencaa11
25. srp 2023

Hlavně mimoděložní když by prasklo tak je to nebezpečný ...bych to spis viděla na biochemické nebo potrat asi bych si o vykendu zašla pro svůj klid na pohotovost ať víte víc než pak něco řešit na dovolené

vendy299
26. srp 2023

Hele uvidíš v pondělí po tom HCG. Na UZV bylo brzo, aby šlo něco vidět. Zároveň to mimodelozni nemůže teď vyloučit, všechno se rozhodne v to pondělí jestli tam už něco bude a nebo nebude a bude vyšší jen HCG.