Krvácím, test pozitvní

zouinka
3. zář 2017

ahoj holky, od doby co jsem zjistila ze jsem tehotna byl to takovy zvlastni pocit kousek sveho milacka v sobe a kousek ze me, vadily mi bolesti prsou vecna unava a nevolnost ale potom jsem zacla krvacet a krvacim do ted ne uz jak pri menstruaci ale mene...gynekolog na ultrazvuku nic nevidel a ja test mam stalepozitivni ale carka na testu nesili a ani se nezaslubuje sem tam trpim bolesti bricha ale nic extra...je to normalni? gynekolog mi trdil ze az dostanu mesicky tak vse odejde a uz bych nemela krvacet ale zadne testy na hcg apod mi neudelal :-O

jezz1e
4. zář 2017

@zouinka Ahoj mrzí mě tvoje ztráta. Na hcg si můžeš dojít jako samoplátce, optimálně 2x za sebou s rozestupem 3 dnů. Ono v krvi hcg ještě bude, ale mělo by postupně klesat. Důležité je hlavně zkontrolovat na utz, zda nejde o mimoděložní těhotenství, pokud to doktor vyloučil, mělo by být vše v pořádku a prostě jsi bohužel spontánně potratila.
Děloha se teď zas postupně zavinuje a dočišťuje, to může vyvolat ty bolesti. Pokud by to byly až křeče nebo bys měla teplotu, určitě jeď na pohotovost.

zouinka
autor
6. zář 2017

teplotu mam jen u tech bolesti ale vazne jsou pak priserne ☹ kdy to ais prejde nemuzu prece byt nekolik dni na brufenu...

jezz1e
6. zář 2017

Jestli máš teplotu, jeď k lékaři. Může být v děloze zánět.