Krvácení po revizi (po injekci). Co vám nejvíce pomohlo se z toho dostat?

daniela095
6. led 2023

Holky 27.12. jsem podstoupila revizi v 9tt, potom jsem vůbec nekrvácela ani nešpinila, takže po týdnu (teď v pondělí 2.1.) injekce protože tam něco zůstalo jinak další revize, ale naštěstí jsem začala krvácet. A dneska v pártek (6.1.) pořád krvácím. Je to minimální krvácení, jen máte s tím někdo podobnou zkušenost? Bolest ani teplotu nemám, ATB beru. Kontrolu mám v útery 10.1. - tak mám strach jestli toto krvácení zas není moc. Já už jsem z toho všeho tak zničená že mi přijde všechno špatně proto hledám rady.
Zároveň se chci zeptat co vám nejvíce pomohlo se z toho dostat? Mě připadá že jsem z toho úplně v háji, jasně, život nekonči a budeme se snažit dál, ale prostě připadá mi že nemyslím na nic jiného, úplně všechno mi to připomíná a nejsem schopná normálně fungovat :( :( děkuju vám za vaše zkušenosti a rady.

lencaa11
7. led 2023

@daniela095 pokud tam neco bylo tak krvácením to půjde ven můžete krvacet - špinit 6 týdnů klidne tělo se čistí děloha se uzdravuje ...hodně žen používá kontryhel čaj na uzdravení

kocvarovas
7. led 2023

@daniela095 já nebyla na revizi, tělo si poradilo v 8. týdnu samo, krvácela jsem jako při silné MS asi týden.. Nebudu ti zde psát, že časem se to poddá, protože vím, jaké jsem měla já pocity a nikdo mi nedovedl ulehčit ... Jen ti napíšu, že teď mám 2 dcery a zpětně si říkám, že to tak asi mělo být.. Drž se..

daniela095
autor
7. led 2023

@lencaa11 jj taky piju, je mi jasné že pokud jsem tam měly zbytky tak je dobře že se tělo čistí. Jen jsem se obávala aby toho zas nebylo moc, ale je pravda že to krvácení je minimální. Děkuju za odpověď

daniela095
autor
7. led 2023

@kocvarovas děkuju, a otěhotnět po tom samovolném potratu se podařilo v pohodě? Taky si říkam že to prostě tak mělo být, a teď jsem víc zničená z dalších následků a dalšího snažení než co se stalo. Ale je mi jasné že takovýma myšlenkama mi nijak líp nebude. Prostě to chce čas. Děkuju

kocvarovas
7. led 2023

@daniela095 bylo v pohodě.. V obou případech hned během prvního cyklu.. 😉 Jen jsem tam někde vzadu měla pořád strašáka..