Interupce. Jak probíhá? Kolik stojí? Jaký je potom průběh?

17. únor 2021

Ahoj
Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s mini interrupci jak to probíhá kolik to stojí a jaký je příběh potom.

leniczka23
17. únor 2021

Stojí kolem 5tis. Ráno nastoupis, proběhne zákrok, odpoledne jdeš domů. Průběh po záleží. Někdo lehce spini, nekdo ne a pak přijde menstruace. Určitě je tam spousta rizik a s těmi tě seznámí tam nebo Google. Ale to bych neradila.

andelka
17. únor 2021

Stojí 5-6 tis (něco žádost, něco zákrok), na soukromé klinice víc tak o 2 tis, ale zas je to příjemnější a osobnější prostředí. Farmakologická varianta je o něco levnější, ale s nejistým průběhem a výsledkem.
Musí se udělat předoperační vyšetření (krev, moč, EKG, covid test). Obvykle den dopředu, ale dá se i ráno. Samotný zákrok trvá krátce, narkoza je tak 10-15 minut. Pak musíš ležet, měří tlak. Celkem je to tak na 2,5h. Příběh potom je individuální. Po cca 7-10 dnech bývá kontrola utz.

autor
17. únor 2021

@andelka děkuji máš s tím nějaké zkušenosti?

andelka
17. únor 2021

Soukromá zpráva se ti poslat nedá že?

andelka
17. únor 2021

Jinak myslím že hodně relevantních informací je na stránce www.miniinterupce.cz

lidija1234
17. únor 2021

Já, před dvouma rokama platila 7 tisíc a nebyla to soukromá klinika. Bylo nás tam asi 5 a připadala jsem si jak kdyby jsme tam šli jak slepice na porážku. Čekala jsem asi hodinu, pak šla na zákrok a za dvě hodiny s doprovodem domů. Byla jsem jediná která tam brečela, protože jsem vnitřně nechtěla ale byla jsem psychicky zlomená ex partnerem. Za mě nejhorší zkušenost kterou jsem zažila, byla jsem z toho hodně dlouhou dobu na dně a vyčítali si že jsem to udělala. Doporučuji dělat vše aby se člověk do takové situace nedostal nebo pokud mu je to jedno a dítě nechce tak ho to asi tak nezlomí....ale pokud si nejsi jistá nešla bych do toho.

crutela
18. únor 2021

V soukrome klinice nebo okolo 7tis.
Rano prijdes a odpoledne jdes s doprovodem domů.
Bylo to v arealu Bulovky.

andelka
18. únor 2021

@lidija1234 to musí být hrozný. Nebýt o tom přesvědčená a vlastně podlehnout nátlaku a obávám.
A podle mě je i rozdíl v délce těhotenství. Když si vzpomenu na utz svých dětí, tak po 8 tt už bych to asi nedala. Nebo dala když by to jinak nešlo,ale psychicky hodně blbě.

autor
18. únor 2021

@andelka můžu ti napsat soukromou sz?

autor
18. únor 2021

@lidija1234 můžu napsat až?

andelka
18. únor 2021

Jasně, napiš 🙂

lidija1234
18. únor 2021

určitě 🙂

lidija1234
18. únor 2021

@andelka jo to bylo, hlavně věděl že prášky neberu a o dětech mluvil že by chtěl.....ale upřímně byl to nejhorší chlap v mém životě a hrozný manipulátor jako když se podívám zpátky dala bych si pár facek :D nejvíc mě mrzelo, že jsem to vůbec dopustila ale jsem "ráda" že jsem to ve finále udělala, protože vím že on by mě zničil život. Ale to by bylo na dlouhé povídání :D

kristyanikolas
1. pro 2022

Dobrý den, kdy se platí uměle přerušení, myslím tím časově jestli před zákrokem nebo až po?