Železo v těhotenství - Globifer. Užívala jste některá?

pexi
14. čer 2021

Ahoj, jdu sem s dotazem, protože moje gynekoložka tam momentálně není... mám od ní napsaný Sorbifer, ale nevyhovuje mi. Říkala mi, že pokud to tak bude, mohu si v lékárně vzít volně dostupný, ale dražší přípravek. Jsem přesvědčená, že se jednalo o Globifer, ale na 100% to nevím. Užívala jste ho některá v těhotenství?

rickym
14. čer 2021

@pexi užívala, bez problémů😉

janikas85
14. čer 2021

Já jsem ho měla v těhotenství přímo doporučený od gynekologa, protože nezpůsobuje zácpu a zažívací potíže

pexi
autor
14. čer 2021

Super, díky. Říkala jsem si, že to snad bude ono, co mi doporučila. "Chytře" jsem si to nenapsala...

maki90
14. čer 2021

@pexi to bude on,taky jsem ho brala. Je docela drahý, ale dobrý.

kassandra1
14. čer 2021

GlobiFer je zbytečně drahý. Užívala jsem Ferrocento, je super a nezpůsobuje zácpu

jancaaaaa
17. čer 2021

Také přímo doporučený v tehotenstvi

paja_89
17. čer 2021

kamaradka mi doporucila tekute zelezo v kombinaci, uzivani je urcite prijemnejsi nez prasky a je ucinnejsi, mohu doporucit https://www.purerituals.cz/pure-rituals-lipozom...

pexi
autor
17. čer 2021

Díky za tipy. Zatim to vypadá, že globifer mi bude vyhovovat, tak teď asi měnit nebudu, přece jen je to na 2 měsíce a v tomto těhotenství mi místy vadí i čistá voda...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru