Vyšetření na těhotenskou cukrovku. Na jakém oddělení?

19. kvě 2022

Maminky,prosím na kterém oddělení se dělá vyšetření na tehotenskou cukrovku? Zítra mě to čeká,a absolutně nevim kde to hledat v nemocnici.. budu mít pár minut na to dojít od zastávky do nemocnice kde jsem objednaná na čas,takže nebude čas někde litat po nemocnici a hledat. Dekuji za odpovědi a přeji krásný den

werumka
19. kvě 2022

V laboratoři- odberove místo.

tasimia
19. kvě 2022

V laboratoři

87pavlina
19. kvě 2022

Mně teda nabírala krev sestřička na gyndě. Poprvé jsem měla hodnotu 5,1 (musí být 5,0), takže jsem šla podruhé zase na gyndu, kdy jsem zase měla 5,1 a poté jsem dostala žádanku přímo na diabetologii, kde mě teď budou hlídat až do porodu.

nijij
19. kvě 2022

Diabetologie

autor
19. kvě 2022

@nijij ted jsem z toho jelen. Tak laboratoř nebo diabetologie😆

nijij
19. kvě 2022

U nás se dělají testy OGTT v diabetologicke poradně

andelka
19. kvě 2022

Je to jak kde. U prvních dvou jsem byla normálně v odběrové místnosti na poliklinice, a u třetího už to tam nedělali a šla jsem do nemocnice, přesně oddělení Odběry, klinická biochemie a hematologie.

autor
19. kvě 2022

@andelka tak ja se asi zeptám někoho koho tam potkám. Jsem z toho blázen,u první dcery jsem na žádném testu ani nebyla tak nemám vůbec šajn

andelka
19. kvě 2022

A co zavolat tam kam jsi objednaná a zeptat se jich? Nebo pak hned na recepci, ti by mohli vědět.

ekou
19. kvě 2022

V Ostrave je to laborator, kde se delaji odbery krve :D. Dr k zadance nic nerekl, kam se orientovat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru