Určování pohlaví dítěte dle pleti matky

mica86
16. bře 2015

Holky, chtěla bych se zeptat, jak to máte v těhu s pletí? já jsem 8-9tt a pleť mám horší,jak v pubertě. samej pupínek, jak kdybych měla neštovice :( myslíte si, že když je to tak, tak že budu mít holčičku?

tarra27
16. bře 2015

@mica86 zatím máme dve holky a pokaždé jsem mela nadherné vlasy i pleť.....a pěkný prsa, s první vubec mi to moc slušelo.....takže za mě není jednoznačná odpověď....

mica86
autor
16. bře 2015

@tarra27 já při prvním se synem byla moc hezká, i vlasy v pohodě.. teď si je musím každý den mýt a ta pleť ... :( tak snad je to tak, že holky berou krásu 🙂

andrrriiik
16. bře 2015

Na to se rozhodně nespoléhej.Já mám holku i kluka,a měla jsem u obou stejnou pleť.Žádné pupínky,nic...

mica86
autor
16. bře 2015

@andrrriiik já na to nespoléhám... jen, jak jste to měly vy ostatní... ale je pravda, že holčičku bych si moc přála 🙂

tarra27
16. bře 2015

@mica86 to si nemyslím....že by to byl přesný ukazatel 🙂

kriistin
16. bře 2015

@mica86 ja když byla tehotna podruhy tak jsem měla plet peknou -holka.

tarra27
16. bře 2015

@mica86 třeba bude 🙂

metallico_mondo
16. bře 2015

já byla taky samej pupínek a je z toho holka 🙂 teď vypadám ještě hůř než u první tak jsem zvědavá co z toho bude 😀

luckiesj
16. bře 2015

Já bych řekla, že je to prostě jen náhoda a vůbec bych na to nespoléhala. Kamarádka má taky holčičku a přitom jí to v těhotenství opravdu slušelo, i kadeřnice jí říkala, jak se jí zlepšily vlasy...

nov777
16. bře 2015

Prvni tehu jsem mela krasny vlasy i plet, druhy katastrofa. Sami kluci, tak tim to asi nebude. 😉

evulina77
16. bře 2015

já mám tři holky a u první jsem měla pleť příšernou, samej bolák, po 20. týdnu se to zlepšilo, druhá dcera pleť špatná, ale dalo se to a u poslední jsem měla pár pupínků ale až po 20. týdnu...

lilibeth
16. bře 2015

U první dcery jsem vypadala strašně! Ani v pubertě jsem nic takového na oblečeji neměla. Za pár dnů porodím druhou dceru a je to přesně naopak ... tak čistý obličej (na moje poměry) jsem taky snad ještě neměla.
Moc bych se podle toho neorientovala.
To stejné s tvarem břicha ... u první bylo všude a snad i na zádech, teď jen trčí dopředu a ze zadu ani nejde poznat, že jsem těhotná.

ninive211
16. bře 2015

Já měla tak do půlky.měsíce pleť příšernou, opravdu horší jak v pubertě, potom se to zlomilo a až do konce těhotenství dobrý. Máme holčičku. Obecně ale prý ta zhoršená pleť souvisí s vyšší hladinou hormonu progesteronu, který je na vrcholu koncem 1.trimestru, tak nevím, zda je to nějaký směrodatný ukazatel. A břicho jsem taky měla spíš "klučičí".

jamia
16. bře 2015

Měla jsem krásný vlasy, krásnou pleť a teď mám i krásnou holčičku 😀

veronikapigi
16. bře 2015

Ja jsem v patem tydnu a vsichbi rikaji jak mi to slusi,ze to bude určitě kluk 😀 nevum jestli to jdr poznat tak brzo ale jsem zvedava co to bude

pavlapl
17. bře 2015

Já mám 2 holky a kluka a při každém těhotenství jsem vypadala daleko lépe než normálně. Krásné vlasy, nehty i pleť.

naomi6
17. bře 2015

@mica86 První těhu jsem měla krásnou pleť, vlasy i nehty a byla to holka. Podruhé úplný opak - jako puberťák, samý pupínek a byl z toho kluk 😉

orchideas1
17. bře 2015

Já jsem měla příšerné těhotenské akné na obličeji, v dekoltu i na zádech a mám syna, švagrová měla pěknou pleť i vlasy a má holku 😉

fillipepi
17. bře 2015

Já jsem se ze začátku taky osypala od shora dolů a je z toho klouček 🙂

aklin
17. bře 2015

na tuto pověru nevěřím. Mám hezkou pleť, lepší kvalitu vlasů a čekám holku. Každopádně vypadám mnohem lépe než před těhotenstvím.

yildiz
17. bře 2015

tak ja mela tak do tech 20 sem tam pupinky, ne moc, ale mela ...a musim rici ze v kazdem tehu jsem mela plet krasnou cistou a bez pupinku jako detskou prdelku 🙂 a vypadala jsem krasneji a zdraveji - takze me kazdy rikal ze poprve to bude kluk 😀 nee holka ! /ja to citila / po druhe tobe to slusi to bude kluk 😀 neee holkaaaaaaaaaa /opet jsem to citila / a po treti teeda to musi byt kluk takova krasna zaris - nee holkaaaaa 😀 / a po treti jsem to citila ze holka 😀 / takze u me ta povest ze holka bere krasu 100% a 3x neplati 😀

ckei
17. bře 2015

@mica86 já měla celé těhotenství pleť nádhernou, jak snad nikdy...tehdy mi jeden pán řekl, že budu mít 100% kluka, že jasně na kluka vypadám 😀 (nenechali jsme si to říct, měli jsme pohlaví jako překvapení).....a kluk se nám fakt narodil 🙂

meduzka18
17. bře 2015

ja by som na to tiez neverila. U mna su vsetky priznaky na kluka, mam hezkou plet, brusko pekne dopredu, dokonca ziadne nevolnosti pocas tehotenstva. A cakame holcicku. Naopak moja svagrina ma vacsinu priznakov opacne, cize podla povier na holku a cakaju kluka. Takze na to by som sa urcite nespoliehala. 😉

bara_doc
17. bře 2015

Jsem v 18tt, pleť mám teď spíše suchou. Před otěhotněním problematickou mastnou. Čekám kluka.

jaenik
18. bře 2015

Já jsem pupínkatá, že jsem takhle ani v pubertě nebyla, nejhorší je to na rukou pod rameny a záda jsou také luxusní. Všichni mi říkají, že vypadám na holku, protože mi bere krásu, ale čekáme chlapečka. Takže tímto bych se určitě neřídila 😉

betelgeuzz
18. bře 2015

U obou holek jsem měla nádhernou pleť. Škoda, že po porodu se to vždy vrátilo do starých kolejí.

milmic
18. bře 2015

Moje sestra vypadala v obou těhotenstvích jak puberťák a má dva kluky. 🙂 Já jsem při prvním vypadala hrozně, při druhým ani jeden pupínek a ted je to tak mezi - spíš lepší. 🙂
Takže si člověk může hodit korunou. 😀

nonacek
18. bře 2015

že pleť muže odhalit pohlaví nevím,protože mam syna a v tehu krásnou pleť i vlasy a všichni mi tipovali kluka hned po pozitivním testu..
teď sem opět tehu a pleť mam taky Dobrou,ale oproti prvnímu těhotenství mi teď pro změnu tipuji holku.
Akorád mam jine chutě u syna my chutnali sýry ,zelenina. A teď .. zase buchty a ovoce.
Tak jsem zveda az nám doktor odhalí pohlaví miminka...😉😉😉

elu
18. bře 2015

Já si taky říkám, ze když jsem hnusna bude to holka, ale segra me uzemnila větou, já byla hnusna jak briketa a mám dva kluky 😏

nonacek
18. bře 2015

a ty chceš holcicku ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru