Těhotenské tampony Senta protekt. Zkušenosti?

31. črc 2020

Zdravím.
Máte zkušenosti s těhotenskými tampony?? Jsem 7tt a jedeme na dovcu a ráda bych se koupala tak jsem našla toto na internetu ale ráda bych nějaké zkušenosti??

autor
31. črc 2020

Lékárnice mi řekla že mám být hodně opatrná s nimi tak se teď docela bojím 🤷 ...

anguly
31. črc 2020

Osobní zkušenost nemám... Ale tak záleží kde se budete koupat... Mně při prvním těhotenství doktor říkal, že v kontrolovaných koupalištích, čistých řekách a nebo v moři je to v pohodě. Že je lepší bez tamponů, že tam se akorát množí bakterie... Tak jsem si je nakonec nekoupila a v pohodě. Po koupání jsem se vždy osprchla a převlékla... A nic mi nebylo. (Musim tedy podotknout, že jsem nikdy netrpěla na záněty a tak).

katule1990
31. črc 2020

Mně doktorka taky řekla, že nemám tampony používat, mám se koupat bez ničeho, tak to tak dělám 🙂.

malenka11
31. črc 2020

Mně doktorka řekla, že si je mám koupit. Používala jsem je. Nevím, jestli to k něčemu bylo. Těhotenství bylo v pohodě. Rodila jsem v horkém létě a každý den jsem byla v bazénu.

autor
31. črc 2020

Koupat se budu v zahraničí v bazénu u hotelu a nebo v moři ..teda možná no 🤷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru