Těhotenské příznaky 26DC, není to brzy?

nejkulatoulinkatejsi
30. zář 2015

Ahoj. Stalo se mi, že jsem 1.7. spontánně v 6. tt potratila a od té doby pravidelný cyklus (26 dní, ovulace přesně v polovině, tj. 13. den) ztratil v nenávratnu. První cyklus od té doby byl 36 dní, další 32 dní, další také (a ovulace zase v půlce – vždy ji cítím). Tento měsíc jsem začala menstruovat 4.9., ovulaci jsem poprvé necítila. Před pár dny mi začalo být divně – žaludek na vodě, jednou jsem i zvracela, udělalo se mi akné na bradě, pořád škytám a dnes mě bolí prsa. Včera jsem si teda udělala test, a ten byl jasně pozitivní. Zopakovala jsem a druhý to samé. Čárka není tak výrazná jako ta druhá, ale tak poloviční ano. Ale mně přijde, jestli není příliš brzy na takto pozitivní test a příznaky? Zjistila jsem to vlastně 26. DC. Můžou být i příznaky takto brzy? Možná tomu jen nemůžu uvěřit, před potratem jsme se taky pár měsíců snažili, takže jsem z toho pořád taková vedle. 🙂 Přikládám testík.

asadek
30. zář 2015

my čekali jenom 2 menstruace, třetí už nebyla - to už byla bětuška v bříšku 🙂 jinak co se týče příznaků, na testu ještě nic nebylo a já podle prsou jasně cítila, že už je "zaseto" 😀 takže myslím, že můžu gratulovat 🙂

nejkulatoulinkatejsi
autor
30. zář 2015

Tak to je paráda! Děkuju za pozitivní komentář! 🙂 @asadek

ducik
30. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi no a nemůže být, ze by poslední ms byla už při těhotenství? Stává se to. Ale to bych zas čekala silnější čárky. Případně jsi mohla mít ovulaci třeba během ms a proto jsi ji necítila. Ale test vypada dobré 😉 skoč na krev.

nejkulatoulinkatejsi
autor
30. zář 2015

No, urcite ne, protoze jsem testovala i po MS (bolesti bricha a co kdyby nahodou 🙂). Anebo si muzu udelat vlastne ten Clear Blue, ze? Ten ukáže i tyden. 🙂 @ducik

ducik
30. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi ano, ale ukazuje dle množství hcg, takže jak je čárka slabší, bude tvrdit 1-2

ducik
30. zář 2015

Tak prostě máš spíš vysokou hladinu od začátku a příznaky jsou brzy, i když jsi teprv 26 dc 😉

nejkulatoulinkatejsi
autor
30. zář 2015

@ducik Aha, to jsem nevěděla. Tak to by bylo zbytecne. No, to by bylo krasne, pri prvním tehotenstvi mi ukázal test mini ducha (skoro neviditelného) v den vynechání, pak pomalu sílila, ale i po 10 dnech byla max. jako tahle na fotce. Nakonec potrat, no. Takze tahle čárka uz pred MS je nejspis hooodně fajn. 🙂

ducik
30. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi třeba jsou tam dvě 😀

nejkulatoulinkatejsi
autor
30. zář 2015

@ducik No nestraš! :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru