Slabá čárka na TT, kdy vám začaly těhotenské příznaky?

Ahoj. 🙂
Minulý pátek jsem měla dostat MS (poslední proběhla 25.5., 6.6. byla ovulace) a já si ten pátek 19.6. udělala TT. Objevil se mi duch, který každý den sílil. Nyní je čárka krásně vidět, objeví se hned... Ale stále není jako ta kontrolní, takže se (možná zbytečně) stresuji. Fotku přikládám. Dnes jsem volala na gynekologii, měla bych být 4+3tt a objednaná jsem na 8.7. To asi nevydržím. 🙂 Jinak bych chtěla vědět, jestli jste taky někdo měl slabší čárku než kontrolní a kdy vám začaly těhotenské příznaky? Já se raduji z každého píchnutí. 🙂 Nejčastěji cítím slabé píchání kolem pupíku, slabou bolest válečníků a chvilkami jako kdybych měla dostat MS. Nešpiním. Včera mě hodně ostře bolela prsa, ale to trvalo jen pár vteřin, jinak o nich vůbec nevím, nebolí, nic. Prosím, uklidněte mě, že je vše v pořádku. 🙂)

nejkulatoulinkatejsi
autor
25. čer 2015

Dnešní test. 🙂

annabolla
25. čer 2015

Gratuluji 🙂 já měla taky takhle slabé a tak jsem si koupila digitalní a to vše potvrdilo 😀
pokud nešpiníš tak by mělo být vše v pořádku 😉

veraakubik
25. čer 2015

Urcite muzes byt v klidu a myslim si,ze muzu pomalu gratulovat!Myslim,ze je jasno!Ono zalezi kolik barviva test obsahuje,muze ho byt méně a testovaci carka nemůsi byt stejne silna jako kontrolni-vlastni zkušenost.Prikladam fotku dolni delanej rano před před prohlídkou,kde se tehu potvrdilo-a taky carka byla slaba,takze se zbytecne nestresuj!

nejkulatoulinkatejsi
autor
25. čer 2015

Jezis, misto vaječníky mi to automaticky v telefonu hodilo na válečníky. :D Pisu narychlo v práci. 🙂
Jinak moc, moc dekuju za podporu, ja mam prave strach, ze se treba plod vyvíjí spatne nebo aby to nebylo treba mimoděložní... Kamarádka si ted stěžuje, jak je hrozne unavena a vsechno ji boli a ja ji to závidím... Aspon vi, ze je těhotná. 🙂

rencaf
25. čer 2015

Já ji tedy vidím silnou dost 😉 Klid a gratuluji 😉

annabolla
25. čer 2015

taky to na tebe padne neboj 🙂 já prospala celý dny a v práci jsem byla uplně nepoužitelná🙂 ale jsem štastná že jsem neměla vůbec žádné nevolnosti🙂

jasminecek
25. čer 2015

Jo, to je pozitivní test. A jinak pokud se ti těhu potvrdí, tak budeš stále jen čekat a čekat 😀 nekonečné pro mě byl vždy ten měsíc do dalšího ultrazvuku a když jsem šla na potvrzení těhotenství, tak ještě nebylo srdíčko a musela jsem jít za další týden na kontrolu, jestli už tam je a to byl nejdelší týden mého života 😠 když teda nepočítám ten poslední týden před porodem 😝 😀

nejkulatoulinkatejsi
autor
25. čer 2015

Jste zlaté, diky! 🙂 No, ja myslela, ze az budu těhotná, tak si to budu uzivat a najednou zjišťuji, ze je to naopak. :D Věcný stres a čekání. Rikam si, ze az se potvrdí srdíčko, ze uz budu v klidu, ale vim, ze asi ne. 🙂) A kdy vám začaly ty nevolnosti? V 5. týdnu je to jeste brzy?

cabalkova
25. čer 2015

@nejkulatoulinkatejsi Gratuluju k pozitivnimu testiki, urcite to tam "je" a to, ze carka neni silna, nic neznamena, dulezite je, ze se pekne ukazuje a zesilila. Musim ti napsat, ze ja se taky tesila na to, jak si tehu uziju, a nakonec jsem ho prostresovala... a to druhy v podstate taky, nervovala jsem se, jestli je mimi v poradku, ke konci pak aby se nenarodilo moc brzy, pak zase aby se nenarodilo moc pozde. Nevim, jak to v sobe nastavit, abychom se takhle nenervovaly, kazdopadne v tom nejsi sama a moc bych ti prala, aby sis tehu uzila ze vsech sil. A 5tt je na priznaky jeste brzy, ty se dostavuji ve chvili, kdy pres vznikajici placentu zacne HCg prechazet do tela matky, no a placenta se vyviji od 6tt, takze mne zacalo byt blbe az nekdy kolem 8-9tt, tak mas jeste cas. 🙂

nejkulatoulinkatejsi
autor
25. čer 2015

@cabalkova Dekuji moc za krásné vysvětleni! A diky vám vsem ted budu urcite vic v pohode a budu se snažit si to uzivat a nestresovat se žádným CO BY, KDYBY. 🙂)

78marcela
25. čer 2015

@nejkulatoulinkatejsi ja jeste kdyz jsem sla v 7. tydnu na srdicko, tak jsem nemela carku stejnou jako kontrolni. Takze klid. Tehotna urcite jsi.

wanek
3. črc 2015

Taky jsem měla druhou čárku slabou ale Mudr. už na UTZ v 5 týdnu viděla váček, takže síla čárky o ničem moc nevypovídá...hlavně že tam pořád je 🙂

sobtik1986
12. črc 2015

gratuluji mě se dělaly slabý dušíci, už před 5 dny postupně byly vidět dřív a včera jsem, už měla čárku slabou narůžovělou od 1 minuty 🙂 takže znovu zkusím zítra dnes jsem 12 dpo

sobtik1986
12. črc 2015

A nevolnosti, už mám 4 den a bolesti v podbřišku, už týden 🙂

nejkulatoulinkatejsi
autor
24. črc 2015

Já o to přišla. :(

klotas
25. črc 2015

Ahoj holky poprosím o radu. Tohle jsou testy - čtvrtek pátek a dnes sobota ráno. (na fotce jsou vidět ještě malinko hůř) ale čárky jsou hrozně slabounké. Podle výpočtů bych měla být 5+1tt. Myslíte že jsem těhu i podle slabých čárek??? Díky za odpovědi 🙂

klotas
25. črc 2015
svobodpetika
25. črc 2015

@klotas já bych řekla že ano 🙂

klotas
25. črc 2015

@svobodpetika děkuji! 🙂 v pátek jdu na ultrazvuk, ale do té doby to jsou strašné nervy. Moc si mimi přejeme

jge
25. črc 2015

@klotas Koukni me na album, ze zacatku jsem mela take slabe a po tydnu zesilily. Ted tu spi 6 mesicni mimco 🙂

klotas
25. črc 2015

@jge prosim tě a v kolikatém tt to bylo vidět na ultrazvuku??? ja byla včera a nic vidět nebylo, dr mě řekla že to ještě nemám jisty dokud nic nevidí (hrozně mě tím vyplašila) at příjdu za tyden. Tak teď mam strach

rencaf
25. črc 2015

záleží v kolikátém tt jsi podle výpočtů a v kolikátém podle UZ. pokud se tyto údaje shodují, není čeho se bát 🙂

klotas
25. črc 2015

Dobře, děkuji za uklidnění 🙂 🙂 včera mě fakt dost rozhodila tak já se jdu znova opět trochu radovat :D

rencaf
25. črc 2015

ty nemáš údaje z UZ vůbec žádné ?? není vidět ani dutinka ? já už jsem asi měla vidět gestační váček, ale klid, jiné tělo, jiné údaje 😉

nov.tere
25. črc 2015

@klotas řekla bych že jsi šla hodně brzy na UTZ a je jasný že na něm nic vidět nebude já šla až v 8 týdnu a krásně bylo vidět srdíčko a všechno. Pokud jsi třeba podle výpočtů 4+ tak nic vidět nemusí. A tak si tě pozvala za týden.

klotas
25. črc 2015

Jsem podle vypoctu 5+1. A jedine co bylo videt bylo zlute telisko. Navic me dnes zacalo bolet k prave strane a prava noha, bojim se mimodelozniho :/

nov.tere
25. črc 2015

@klotas a víš stoprocentně kdy byla ovulace mohla být jiný den a tím se může posunout i výpočet

klotas
25. črc 2015

@nov.tere no 100%nevim ale souhlasilo by mi to vypocet se stykem.

nov.tere
25. črc 2015

@klotas ale od výpočtu dáváš první den poslední MS. A pokud nemáš cyklus přesný jako hodinky po 28 dnech . Tak výpočet nemusí být přesný. Já třeba mám cyklus 31 dní a dle MS mám termín porodu 15.11. A dle UTZ je mimi o 3 dny menší.

jge
25. črc 2015

@klotas Neboj!!!! Ja byla 4 dny po ocekavane MS a nic nebylo videt, Dr take plasil, ale o tyden pozdeji uz bylo myslim i srdicko. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru