Síla čárky se na těhotenských testech nemění

ledastomica
1. lis 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, zda se tu najde mamča, která je praštěná jak já a nedělá jen jeden test po vynechání, ale i další jestli čárka sílí! 😝
Já 15DPO měla hezké // , ale měli jen tak 50% intenzity. Každopádně krásně viditelné🙂
Dnes jsem 21 DPO a čárka na testu je na chlup stejná. Znamená to, že HCG nestoupá? Mám strach z mimoděložního těhotenství:(
Naštěstí k dr. jdu už ve středu,tak snad něco v děloze bude vidět🙂 🙄

martinahost
1. lis 2015

Já napíšu jen moji zkušenost, když jsem byla podruhé tehotná, tak taky mi čárka nesílila a byla stejná, bohužel z toho bylo fakt mimodeložné těhotenství, ale já jsem i začala krvácet... Ale to určite nemusí být tvuj prípad a určite to dobre dopadne, možná ti jenom pomalu stoupa HCG a taky záleži jestli si použila stejný test se stejnou citlivosti...Držím pesti... 🙂

lamia
1. lis 2015

@ledastomica Neni to kvantitativní,orientovat se silou carky je dost na nic, moč muze byt jinak koncentrovana,jinak citlivy nebo jiny test, zbytecny stres.

hul
1. lis 2015

Ahojky mně čárka sílela relativně dobře, ale mimoděložní to nakonec bylo. Na fotce poslední nejvýraznější je od ostatních s rozdílem 6 dní z odpolední moči...

camillaq
1. lis 2015

Ahoj, jednou se mi stalo, že test přestal sílit a bylo z toho biochemické těhotenství. Taky záleží na tom jestli jsi třeba hodně nepila před tímto testem. Vyzkošela bych jiný test, toto vypadá na mamatest a ten mi třeba nikdy moc silnou testovací čárku neukázal. Ve stejný den na testu Dr. max dvě stejné čárky a mamatest vypadal asi tak jako tvůj. Přeji hodně štěstí

ledastomica
autor
1. lis 2015

Holky a myslíte že 5+3 tt by už lékař mohl něco vidět? Stačí tečka v děloze 🙂

hul
1. lis 2015

@camillaq s tím soulasím. V době kdy jsem na těhlech plastových testech měla čárku co byla vidět byl ny mama jen duch.

ledastomica
autor
1. lis 2015

@camillaq ano je to mamatest, zkusím dr. Maxe. Děkuji

hul
1. lis 2015

@ledastomica Je to asi individuální. U mně nebylo nic vidět ani 2 týdny po vynechání, ale to bylo tím mimoděložním... Myslim že dutinka by vidět být mohla, ale zase abys pak nebyla v nervech že třeba ještě vidět není. U každého to je jinak...

camillaq
1. lis 2015

@ledastomica v 6 tt jsem měla v děloze dutinku 8mm s žloutkovým váčkem, takže už může něco být vidět, ale hodně jsem četla diskuze, že v 6 tt ještě v děloze nic nebylo a mimi se ukázalo až později.

ledastomica
autor
1. lis 2015

Je to sileny, po peti letech snazeni konecne // a clovek stejne zjisti,ze nezmuze nic a musi jen cekat 😢
Ale me podvedomi mi rika,ze to nebude v poradku. Dala bych cokoliv,aby bylo,ale takove to tuseni se ozyva 😖

lamia
1. lis 2015

Osobne bych v takovem pripade spis investovala do opakovaneho odberu hcg,ale pokud by tehotenstvi nebylo v poradku,stejne s tim ani opakovane testy nic nenadelaji. Na Uz v 5plus3 muze byt videt gestacni vacek. Je to tak,ze clovek v tehotenstvi stale na neco ceka a nikdy nebude mit jistotu,ze je uplne vse v poradku, přesto ale u vetsiny zen je. Myslim,ze po dlouhem cekani na miminko nebo predchozi spatne zkusenosti muze byt prinosne obratit se na psychologa pro podporu, aby clovek ten stres co nejvíce eliminoval a tehotenstvi si uzil. Drzim palce,at to je v poradku.

ledastomica
autor
2. lis 2015

holky!!!!!!!!!!dnešní test dr. max a az z druhe moci 😵 😵 😵

camillaq
2. lis 2015

@ledastomica Tak to je krásná čárka, max je úplně o něčem jiném, mamatesty jsou opravdu na nic

ledastomica
autor
2. lis 2015

vim,ze to jeste nic neznamena, ale mam neskutecnou radost 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru