Screening. Jsou výsledky dobré nebo špatné?

misa890
11. lis 2020

Dobrý den prosím vysvětlit mi tu někdo jestli jsou výsledky špatně nebo dobře dneska jsem byla na screening a nerozumím tomu

misa890
autor
11. lis 2020
mamikry
11. lis 2020

@misa890 Dobré 😉. Ta cisla ukazuji, ze mate sanci 1: ku tomu vetsimu cislu, ze Vase miminko bude mit tu danou vadu. Cim vetsi cislo, tim mensi riziko.

rebe
11. lis 2020

To jsou nádherné výsledky! Nikdy nemáš 100% jistou, ale s těmito čísly můžeš být v klidu. Riziko v procentech získáš, když 1 vydělíš tím druhým číslem, je to skoro nula.

sajul
11. lis 2020

Já teda nechci být urypana, ale proč si se na to nezeptala už na screeningu, kdo ti to lépe vysvětlí než samotný doktor, který ho dělá. Doslova to znamená že jedné ženě se stejnými výsledky, jako máš ty se může narodit postižené dítě tou konkrétní vadou.

lokesa
11. lis 2020

Je to tak, jak píší ostatní holky. Když se podíváš na ta čísla, je vidět, že tvé riziko je ještě nižší, než je průměr populace ve tvém věku a to vzhledem k tomu, že jsi mladá, už mluví samo za sebe. 🙂

misa890
autor
23. lis 2020

@sajul protože mi sem nevěděla že budou takové výsledky doktor řekl že je vše v pohode ale jak sem přišla domů tak sem se koukala na ten papír a triků sem se zlekla tak proto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru