Pohlaví podle prstýnku. Věříte tomu?

viki3
5. črc 2022

Dobrý den, ahoj 🙂 Ráda bych znala váš názor na určování pohlaví prstýnkem.. jestli je to opravdu jen další z babských rad, nebo na tom opravdu něco je? Před lety mi to dělala kamarádka s mým snubním prstýnkem a vlasem. Vyšli dva kluci, nic a nakonec holka. Teď jsem to zkoušela jak sama, tak s kamarádkou a vyšlo mi to zase stejně. A když dám prstýnek nad bříško, tak se hned začne točit na holčičku. Někde jsem ale četla, že tohle všechno ovlivňuje spíš mysl a touha. Jste tu tedy některá, které vyšly všechny děti? Moc děkuji za odpovědi a mějte se krásně 🤗

bara88
5. črc 2022

Jasně že je to kravina

nijij
5. črc 2022

Jasně že je to blbost. Prostě 50:50 holka nebo.kluk nic mezi tím není. Takže to je o náhodě buď se trefí nebo ne ....

jjasmina
6. črc 2022

@viki3 blbost

95newmommy2020
6. črc 2022

Já to zkusila a ono to fungovalo. Ale úplně bych tomu váhu nedavala.

viki3
autor
6. črc 2022

Díky holky za názory, takže je to jen další klasika, 50:50.

viki3
autor
6. črc 2022

@95newmommy2020 je ale fakt, že znám víc známých, co tohle dělají už dlouho a tvrdí že se ještě nespletli, ale jak říkáte, váhu tomu asi fakt nedávat 🙂

pampeliska1313
6. črc 2022

Tchyně má kyvadlo. A vyšlo to cca. Vyšel kluk, to mám a ptala se i kdy otehotnim a vyšel listopad a těhotenství jsem zjistila ke konci října no. Je fajn se na to neupinat, vždycky se uvidí.)

tasimia
6. črc 2022

@viki3 ne, nevěřím.

viki3
autor
6. črc 2022

@pampeliska1313 jasný 🙂 Mě tyhle věci přišli vždycky hrozně zajímavé a my ženské jsme hrozně zvědavé 😂 Tak člověk zkouší no 🤗

syslounek
6. črc 2022

Někteří lidé jsou na tyhle věci citlivější a dokáží to do jisté míry předvídat, ale je těžké poznat kdo. Já v autobuse narazila na úplně neznámou starou paní, a ta mi hned podle břicha předpovídala kluka. Trefila se. Ale úplně bych tomu nevěřila a neupínala bych se na to.

ronyx
6. črc 2022

Tak já k tomu řeknu své. Prstýnky dělá má babička po generace všem v naší rodině. Vyšly pravdivě všem! Mé mámě, tetě, sestřenici, sestře a i mě! Mě kdysi babička řekla, že budu mít kluk, kluk, holka... Mám dva syny. 10 a 6 let. Ještě nedávno jsem se smála, že třetí dítě už rozhodně nebude! A že prstýnek lhal. No osud tomu chtěl a já jsem ve 20 týdnu. Údajně čekám holčičku. 😉 takže ať si tu každý píše BLBOST, NESMYSL...... Nevěřím, že může být náhoda která se trefila ve 100 procentech na příč generacemi... Dle mě prstýnek může odpovědět, záleží však kdo jej provádí. Zda je to člověk, který to zkouší z legrace a vlastně tomu ani nevěří. Nebo člověk soustředěný, který opravdu použije svou energie a věří tomu co dělá. Každý ať věří čemu chce, já viděla své a věřím, že jsou mezi námi lidé, kteří mají určitý dar. Ač to většině lidí přijde směšné 👍

viki3
autor
6. črc 2022

@syslounek mám podobnou zkušenost. Ne přímo takhle s pohlavím, ale paní mě řekla že čekáme miminko a čeká nás veliké štěstí. Vědět že jsem těhotná nemohla, to byl úplný začátek a nebylo ještě nic vidět.

viki3
autor
6. črc 2022

@ronyx moc děkuji za reakci. Slyším právě taky hodně, že to některé dělají po generace a vyšlo jim to vždy. Na druhou stranu je internet plný i těch ostatních tak si kolikrát říkám, co na tom vlastně je pravdy. Když mi to kamarádka zkoušela poprvé, byla jsem z toho celá “paf”, že jí to ukázalo kluky které už mám. Pak to nedělalo nic (zamlklé těhu) a nakonec to začalo kroužit. Nejdříve jsem nechápala, co to nic znamená, pak jsem se dočetla, že by to mělo ukazovat i potraty a nepovedená těhu. Teď když čekáme třetí, tak jsem si řekla, že to zkusím taky. A určitě ne z legrace. Jen jsem si furt říkala, jestli se mi tam neukazuje jen moje silná touha po holčičce po těch našich dvou raubířích 🤗❤️ Nakonec jsem zkusila zas jinou kamarádku, ať mi to zkusí a vyšlo jí to stejně. Zrovna to zkusila i sobě a já jí a vyšlo nám to též. Má holčičku a chlapečka. No občas si říkám, že je škoda, že nemáme přímo v rodině takhle někoho kdo se s tím fakt zabývá 🤔🙃

95newmommy2020
6. črc 2022

@viki3 Já mám jen jedno dítě. Ale zase sem to zkoušela xkrat. A pokazdy to ukazalo správně. Pak mi ještě sedely chutě. Áe třeba soda ukazovala na holčičku. Ta jediná nevyšla. Pak sedel čínský kalendář ale neseděla metoda podle krve. 😄

viki3
autor
6. črc 2022

@95newmommy2020 já také zkoušela už víckrát a pokaždé mi to vychází stejně. Jak jenom na bříškem, tak nad dlaní. Sodu jsem teda nezkoušela. Co se týče různých kalendářů, tak 50:50 🤔 A podle stáří krve nám vychází taky holčička.

syslounek
6. črc 2022

@viki3 Mě takhle řekla mamka, že jsem zase těhotná, ještě před vynecháním MS. Měla pravdu.

martiniquest
6. črc 2022

Kdyz mi bylo neco malo pres 20, ze srandy jsem si vytocila prstýnkem, kolik budu mit deti a jake pohlavi. Vysel kluk a holka. Ve 28 jsem porodila syna a ve 31 holku. Nahoda? Na nahody neverim.

janik01
6. črc 2022

@viki3 Mě také v mládí vyšel kluk a holka a je to tak i ve skutečnosti. Dceři vyšel kluk, holka, holka, zato má kluka a holku, o dalším nechce slyšet. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. Takže tomu i docela věřím 🤣.

viki3
autor
6. črc 2022

@syslounek mě tohle vždycky fascinovalo, jak někdo koukne na druhého a hned ví. Opravdu existují lidé co takový dar mají ❤️

viki3
autor
6. črc 2022

To se tak hezky čte ty vaše zkušenosti 🤗

viki3
autor
6. črc 2022

@janik01 ona příroda si to zařídí jestli to tak má být 😁😁

stef9328
6. črc 2022

Me to vzdy vyslo! I ted!

msgracia
6. črc 2022

Mě po dlouhé době potkala známá a podívala se na mě a ptala se mě kdy čekáme toho kluka, ale přitom nevěděla že jsem těhotná. A pak nám dr říkala že je to kluk.

dadavdadav
6. črc 2022

Kamarádka mi “vytočila” 2 kluky a máme jednu holčičku, takže nevěřím🙂 ale nikomu to neberu😊

krisstina93
6. črc 2022

U prvního syna mi to vyšlo, ale to mi dělala teta, která má taková různá nadání na předpovídání :D u druhého sem nezkousela a u holky to nešlo vůbec, ani nad rukou, ani nad břichem, ani se to nehlo :D

viki3
autor
6. črc 2022

@dadavdadav a prstýnek se točil nebo houpal? Obecně se říká, že se u holčičky točí (jak píšete) a u kluka se houpe 🙃

viki3
autor
6. črc 2022

@krisstina93 to je zajímavé 🤔😁

maxulekapcule
6. črc 2022

Mě to vyšlo po obojí 🙂 ještě bych se měla zeptat, jestli budu mít ještě třetí

viki3
autor
6. črc 2022

@msgracia tyjo, to bych asi koukala 😁

dadavdadav
6. črc 2022

@viki3 tak já to “vytočila” napsala jako všeobecně🙂 už nevím zda se houpal nebo točil😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru