Podle UTZ mi přijde prcek malý

katherinne18
29. bře 2016

Zdravím holky, zase otravuji 😀 Ale chtěla bych vás poprosit o radu.
Jsem teď přesně ve 14tt. a na první velkém uzt jsem byla ve 12tt. Dneska jsem viděla uzt známe a ta je teď ve 13tt a měla mimi mnohem větší. Myslíte, že to může být kvalitou uzt? Když jsme na uzt s přítelem koukali, tak byl kvalitnější, než ta fotka, ale stejně se mi zdá, že je malinký, ale asi ne natolik, protože to by mě Dr. už strašila, že? 😒

drakenn
29. bře 2016

Byt tebou nesrovnavam a nestresuju se. K lekari preci chodis kvuli prevenci, kdyby bylo neco v neporadku, rekne ti to.

gepe
29. bře 2016

@katherinne18 pokud Dr nic nerekla na vyvoj, neres to. Tolerance je +-14 dni. A co poradim, neporovnavej a to nikdy! Ani ted a ani po porodu. Kazde dite je jine, vcetne vyvoje. Pokud je vse v norme a v poradku, zbytecne nad tim nepremyslej, neres a neporovnavej 🙂

katherinne18
autor
29. bře 2016

@gepe Dobře, děkuji moc 🙂

gepe
29. bře 2016

@katherinne18 neni zac 🙂 uzivej si tehotenstvi a drzim pesti at je i nadale vse s vami v poradku ;)

baysha
29. bře 2016

Fotka z ultrazvuku vůbec neukazuje skutečnou velikost plodu. Doktor může na přístroji i přepínat mezi různými zvětšeními. Takže záleží, s jakým "zoomem" to zrovna vyfotil, to je celé (pro představu: mám fotku z 22tt a prcek na ní vypadá jen asi o půlku větší, než na té tvé fotce).
Podstatné jsou rozměry plodu, které doktor naměřil. A jelikož nepíšeš, že by to s tebou řešil, tak je zcela jistě velikost plodu v pořádku 😉

monikagurthova
29. bře 2016

@katherinne18 Hlavní pravidlo neporovnavej, každé mimi je jiné a pokud by bylo neco spatne tak te na to upozorní dr. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru