Ples v těhu. Ano či ne?

velulinkas
11. říj 2015

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli můžu jít na ples? S manželem rádi tančíme a za chvilku začne plesová sezóna. Předpokládám, že latinu a polku a valčík nejspíš tančit nebudeme 😀 Jsem v 10tt.. A myslím, že korzetové šaty taky nejsou úplně to pravé ořechové, že?
Děkuji za odpovědi 🙂

prisnotice
11. říj 2015

za mě ples ano , v prvnim těhu jsem posledni absolvovala 14 před porodem a v druhem těhu jsem byla v 7 měsici a oba v pohodě 🙂
zaleži jek vy sama se citite , jinak k šatum bych volila asi nějakou antiku nebo něco na zento zpusob aby vas nezačalo tlačit břiško 🙂

karlajasmine
11. říj 2015

@velulinkas myslim, ze klidne muzes 🙂.. ja byla nedavno v 34tt na svatbe a tancovani si uzila ;) Proste budes tancovat podle toho jak to budes citit... kdyz budes vic unavena tak si das pauzy a nebudes u toho tolik ''hopsat'' ale tanec ti nijak neublizi 🙂 Jediny co bych resila je pokud to bude nejakej ples, kde se bude kourit uvnitr, z toho by se mi udelalo zle.. ale jinak jsem byla na vecirku v baru i minuly tyden a v pohode..
A korzetove saty bych spis vypustila no.. nejaky volnejsi pres brisko 🙂

miskadis
11. říj 2015

Určitě ano. Byla jsem na plese ještě měsíc před porodem a v pohodě.

velulinkas
autor
11. říj 2015

@karlajasmine Máme tu výhodu, že tady se v kulturáku nekouří 🙂

veraga
11. říj 2015

@velulinkas Proč bys nemohla? Taky mám v plánu jich pár obrazit, pokud mi to zdravotní stav dovolí. Asi teda nebudu královnou parketu, ale nemíním sedět na zadku jen proto, že jsem těhotná. A dnes se dají koupit opravdu hezké společenské šaty přímo pro těhulky. Mrkni na Google. Já už pár favoritů mám 🙂.

zuzalinkak
11. říj 2015

Já jsem chodila celou plesovou sezónu, 4.-5. měsíc těhotenství. I polku a valčík jsme dali. 🙂)

iveta93
11. říj 2015

Jsi těhotná, ne nemocná. 😉 Navíc na začátku takže pokud ti je dobře a citíš se na to tak jdi. Korzetové šaty asi nebudou to pravé ořechové, ale to mi jako překážka nepřijde. A domů můžeš odejít vždy kdyby ti to nesedlo. 🙂

pety91
12. říj 2015

Určitě ano, je třeba si užít zábavu dokud to jde. 😉

zuzajda20
12. říj 2015

@velulinkas Já byla před 14 dny na svatbě a protančila jsem celé odpoledne až do půlnoci. Pokud se cítíš dobře, tak bych neváhala a ještě si to za včas užila

andelka
12. říj 2015

Proč by ne, je třeba užít zábavy, dokud to jde. 🙂 Korzetovky bych nebrala, spíše princesový střih. Nepít, dávat pozor na tlačenici u rautu, a jinak užít si hezký večer.

zitulkah
12. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

Myslím si, že těhotenství není vůbec zábrana 🙂 žena v těhotenství vypadá nejlíp a to i ve večerních šatech 🙂

izzybickerstaff
12. říj 2015

@zitulkah mnóóóó 😀

terka_85
12. říj 2015

Určitě ano, byla jsem v šestém měsíci a v pohodě 🙂

apacheee
AMBASADORKA
12. říj 2015

já odchodila celou plesovou sezonu a nevidím důvod proč nechodit🙂 Bylo to nekuřácké prostředí a tančila jsem na všechno. Těhotenství není nemoc, neboj se a dělej vše, na co máš chuť🙂

oriell
12. říj 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

@zitulkah Já s tebou asi souhlasím 🙂 byla jsem na plese zhruba v pátém měsíci a docela jsem si to užila. Musela jsem doprovodit svého muže. Měla jsem strach z šatů. Našla jsem ale, že jedna česká módní návrhářka má i večerní šaty pro těhotné a jedny si půjčila.

klarkakrejcova
12. říj 2015

Taky jsem v těhotenství normálně chodila na plesy, i jsem tančila 🙂 V plesové sezoně jsem byla 5. - 7. měsíc. A protože mám vlastní taneční skupinu (standard, latina, show), tak jsem ještě ve 34tt učila jive včetně jemné ukázky 😉 Šaty bych určitě volila buď volné nebo pružné, aby ti bylo pohodlně 🙂

brouzdalka
12. říj 2015

Na rozdíl od majálesu, kde jsem byla v 10. tt a měla jsem tam pořád nepříjemný pocit z opilých lidí okolo a necítila jsem se tam dobře, tak ples v 20. tt byl fajn. Jen už jsem moc netančila, nějak jsem nevěděla, kam s břichem 😀 Šaty jsem měla svoje staré pružné v pase.

pejsanek
12. říj 2015

Proč ne na ples? Těhotenství přece není nemoc. Já u prvního těhotenství tancovala skoro do porodu. Na plese jsem byla měsíc před porodem a v pohodě a že bylo valčíků a polek hodně 🙂 teď jsem znova těhotná,chodím na balet a na plesy taky půjdem. Vše samozřejmě s rozumem,ale nevidím důvod,proč sedět doma na zadku. Navíc i moje PA mi říkala,že trénované tělo má lepší porod,což se mně osvědčilo i u prvního porodu,který byl úžasný 🙂

sharka1_4
9. dub 2017

Ahoj ja by jsem taky sla. Ale spis by jsem se bála hluku, nase mala hodne reagovala na hluk treba kdyz jsme jeli autem s byla trochu hlasitější hudba nebo nahlas tv...

journals
9. dub 2017

Proc bys nemohla? Tehotenstvi neni nemoc,to bys nemohla snad ani nakoupit,do kina,sportovat,jezdit autem... saty trochu povol a uplne v pohode 😉

ivanka085
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru