Plavání s dětmi v těhotenství. Chodily jste?

22. bře 2022

Maminky, prosím, když jste byly těhotné, chodily jste se starším ditkem plavat na dětské plavání?
Zjistila jsem, ze jsem těhotná a nevím, jestli to nezrusit. Mám strach z nějaké infekce 😔

jjasmina
22. bře 2022

Riziko infekce je v bazenech bohužel vždy, ale já v těhu chodila plavat a nic jsem nechytla

alubif
22. bře 2022

Od od 12 týdne jsem chodila normálně jak na plavání s dcerou , tak do bazénu. Nekoupala jsem se jen v přírodních nádržích. Vše ok. Na začátku jsem nechtěla chodit, vzhledem k tomu, že jsem se bála časného potratu. (Mám jich pár za sebou).

elesse
22. bře 2022

Zatim chodim (15tt), uvidime dal jak to pujde s brichem

areh
22. bře 2022

Koupala jsem se normálně všude (bazén, koupaliště, písák) a bez problémů. I doktorka mi říkala, že to nemám řešit.

lenerka1
22. bře 2022

Ano, chodila jsem až skoro do porodu, neberu těhotenství jako nemoc a na infekce netrpím, byl to příjemný relax.

treasurka
22. bře 2022

Chodila jsem normálně všude, ale já jsem vůbec blázen, jedla jsem i Hemelín, myla okna, a další zvrhlosti...

janule0123
22. bře 2022

Chodila jsem na bazén normálně plavat s malou… jen pak to nedopadlo (kvůli bazénu to nebylo) … a na plavání tam s nama chodila jedna cele těhotenství … až měsíc před porodem přestala kvůli tomu, ze přišel podzim a letěl covid..-at není pozitivní na porod

jana_zofie
22. bře 2022

Jeste na konci osmeho mesice. Bez problemu.

hani_na
22. bře 2022

Normálně chodíme, teď jsem 20tt a zatím to jde. Půlhodinka svižné chůze tam, plavání, půlhodinka zpátky a malej občas při příchodu domů popadne motorku a chce jít ještě rovnou ven, to už pak večer cítím únavu, ale zatím to zvládám, uvidíme, jak teď po covidu..

misaa56
22. bře 2022

Budeme chodit teď od dubna, včera jsem se ptala a když nekrvacím tak to nevadí

konidana
22. bře 2022

Chodila jsem cca do 5.mesice, pak byly prazdniny ( koupani normalne venku) a pak v 7.m jsem to uz nedavala/nechtela jsem.

ondul
22. bře 2022

Jojo, chodime, vychazi to asi do sedmeho mesice.

aspie83
22. bře 2022

Chodila jsem se starším asi do 8. měsíce 😉 pak byl covid, takže jsem v klidu odrodila atd. A bazény otevřeli, když bylo mladšímu 7 měsíců, takže jsem pak už chodila s oběma 😁

journals
22. bře 2022

Chodim se synem od zacatku pravidelne 2x tydne. Ani na chvilku me nenapadlo nechodit. Ted jsem v 21.tydnu a s plavanim pocitam minimalne do 32.tydne.

honatko092
22. bře 2022

Jsem v 8tt a zatím dělám vše jako netěhotná, plavání se synem, jeho zvedání (11,5 kg), běhám, zatím mě to nenapadlo řešit ani kvůli nějaké infekci. Plánuju dělat skoro vše jako běžně až do porodu. Určitě bych se toho nebála.

iris92
22. bře 2022

Ja jsem na plavani se starsim chodila dokud mi byly plavky 😀 ptala jsem se na to i gynekolozky a pry to je bez problemu. Vzdyt na tehotenske plavani se chodi taky do chlorovaneho bazenu 😉

nikivm
22. bře 2022

Jsem ve 32 týdnu a plavat chodím s malou každý týden. Ale já mám klidné a bezproblémové těhotenství. Zvládám všechno jako jsou okna, nákupy, venčení psa, v omezené míře nosítko, ... Prostě poslouchám své tělo a voda, stejně jako pohyb, mi dělá dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru