Odstranění znamínka v 8. týdnu těhu

rihapa
5. led 2017

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Už 3. den mě svědí znamínko a ráda bych si ho nechala chirurgicky odstranit. Je malé, budu mít max 2 stehy, ale kvůli rodinné anamnése bych to nechtěla zanedbat. Myslíte, že bych na vyřezání mohla jít i když jsem na začátku těhotenství? Má s tím některá zkušenosti? Můj gynekolog má teď dovolenou,tak se pro jistotu ptám tady. Díky za rady 😀

kika_21
5. led 2017

No já myslím, že mohla, ale asi to chce se poradit také tam, kde by to dělali-tedy to odstranění. Není to celková narkóza-třeba ale řeknou počkat.Vždy je ideální podobné zákroky provést až po-oni by asi také řekli, jak moc to spěchá-to my neřekneme žádná tady.

kwal
5. led 2017

Ahoj, byla jsem na odstranění znamének v 16 tt, taky jsem se strachovala, aby to mimču nějak neublížilo, ale doktor mě uklidnil, že tak malá lokální anestezie se k mimču vubec nedostane. nakonec vše proběhlo bez problémů

rihapa
autor
5. led 2017

@kwal moc děkuji za uklidnění! hned se jdu objednat 🙂

lajla
5. led 2017

@rihapa ano muzete

mamka37
20. led 2017

u mě je to taky aktuální . ptala jsem se přímo gynekologa a ten mi rekl ze se to nedoporučuje, tak bych do toho nešla.

mmlenka
20. led 2017

Já byla na odstranění znaménka asi měsíc před porodem. Během těhotenství mi šíleně vyrostlo, tak muselo raději pryč.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru