Nožičky, nebo něco jiného?

ebi99
23. čer 2022

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda nevíte, co na tomto ultrazvuku je? Zdal se mi,že to jsou nožičky, ale vůbec si nejsem jistá.. pokud ano, můžete poznat i pohlaví? Doktorka mi řekla, že je to na 90% chlapeček, ale tohle mi spíše připomíná holčičku. Ultrazvuk je z 13.týdne
Děkuji

chlapecektehu
23. čer 2022

@ebi99 ano vypadá to na nožičky 🤗 jinak mě to taky připadá jako holka, ale třeba když jsem já byla na screeningu tak bych teda pohlaví z toho nepoznala ani omylem 🤷🏻‍♀️

ebi99
autor
23. čer 2022

@chlapecektehu moc děkuji za odpověď, ja právě taky ne, tohle mám z videa, co jsem si tam natočila. A jak na to koukám zpětně, tak mi to přijde jako holčička🙈

daasqua
23. čer 2022

Ve 13tt ještě není pohlaví pořádně vidět (teda to "klasické"), kouká se na sklon pohlavního hrbolku. Ale hodně doktorů se v tom 13tt trefí dobře. Můj to nechtěl v 13tt říkat, musela jsem počkat do 20tt a tam by to poznal asi každý 😀, jak to tam měl obří.

eliska_f
23. čer 2022

@daasqua tak můj syn se ukázal dr těsně před prvním screeningem úplně jasně - nebyl pochyb že budeme mít kluka :D (byl z profilu a vše šlo vidět) - já to chtěla zjistit až s manželem při screeningu, ale tak jsem měla dřívější překvápko, i já jsem to hned viděla :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru