Návrat po MD - kojení, konkrétní zkušenost. Jak jste to prosím konkrétně řešily?

6. lis 2023

Ahoj, chci se jen zeptat, kdo ma tuto konkretni zkusenost, zda by se nepodelil - cekame druhe ditko, vracet se budu po MD, tatinek bude pokracovat na RD. Orvni jsem kojila do roka, v noci jsme prestali cca v 7M. Polud ma nekdo zkusenost navratu presne po MD, jak jste to prosim resily konkretne? Vim, ze jsou prestavky na kojeni, ale trochu me hloda ta noc, aby clovek fungoval potom a myslelo mu to (prece jen jsme se nevyspali uz par let:D). Dekuji za zkusenost.

peclen
7. lis 2023

No a nechceš přejít na um? To kojení má prostě vliv na myšlení apod.

autor
7. lis 2023

@peclen i to zvazuju, nechavam tomu otevrenou cestu, do pul roka kojit chci (se sebezaprenim :D), pak si prave nejaem jista, proto by me zajimaly podobne zkusenosti. Do odstrikavani se mi nechce, co jsem cetla, nepusobi to moc efektivne.

majena39
7. lis 2023

@peclen rada pěkná. Ale u nás se to třeba nepovedlo. Chtěla jsem do práce na noční a nelze. Dítě nevezme žádné mléko z žádné flašky a že jsme toho vyzkoušeli mraky... Takže ono přejít na UM taky neni někdy tak jednoduché. Radši by se uřvala hlady než umělý mliko z flašky :D

autor
7. lis 2023

@majena39 zas si rikam spousta deti musi prejit na um chca nechca, hlady neumrou, v tom musi byt naky figl?😀

majena39
8. lis 2023

Tak v určitém věku už se na UM ani přecházet nemusí pokud dítě jí. Nebo by se určitě dalo třeba podávat v nouzi po lžičkach nebo nějakým hrnečkem. Ale to si nedovedu představit třeba dávat takhle po lžičkach 200ml mléka třikrát za noc. U nas jelikož neprošly lahvičky a ani jeden druh mléka, tak holt jdu do práce jen ve dne a na noc budu radši doma dokud se bude budit desetkrát za noc 🙈

autor
8. lis 2023

@majena39 jj dcera se sama odstavila v roce a nocni kojeni sme prave po pul roce zrusili, bylo to snadne, ale co dote to original, rikam si, ze v pul roce uz to snad tak narocne nebude (navic chci byt jeste 2-3 na HO prave lvuli kojeni), ale v noci se vyspat trichu musim, jinak vim, ze slozitejsi kod proste nenapisu, tak jsem chtela slyset i dalsi zkusenosti🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru