Může velké rozrušení způsobit potrat??

18. srp 2024

Strašně jsme se pohádali. Dostala jsem úplný hysterák. Nemohla jsem se uklidnit, zrychleně jsem dýchala, až jakoby snad úzkost z toho...do toho strach o miminko...bylo to velké asi hodinové vypětí. Teď se moc bojím, jestli to nemohlo uškodit miminku, jsem v 7. týdnu 😭Normálně tohle nezažívám. Teď jsem to nezvládla, nevím jestli hormony nebo o co jde...myslíte že mohu potratit? Pobolívá mě od toho incidentu břicho 😟

ajja87
18. srp 2024

Hele na začátku je to bud a nebo... samozřejmě stres asi není to nejlepší...sama jsem si prosla něčím podobným,jen s tím rozdílem, že jsem se dostala do konfliktu se svojí sestrou,za pár dni jsem potratila,zda by to tak bylo i bez konfliktu mi nikdo neřekne....

guliii
18. srp 2024

Ze stresu se může potratit, ale ono to miminko je docela odolné, tak si odpočiň a snaž se být v klidu. Jednorázový stres by snad mělo zvládnout, občas jsou situace, kdy se těhotné stresu nevyhnou a děti to dají v pohodě.

areh
18. srp 2024

Byla jsem ve stresu celé těhotenství (nevěra a pod). Doktorka mi na to řekla, že tělo si samo řekne jak to bude a nemá se cenu stresovat navíc tím, co nemůžeš ovlivnit... Věřím, že to bude dobré!

4tanja2
18. srp 2024

Já byla pod velkým stresem do půlky těhotenství a miminko to zvládlo 🙏💪 určitě to bude dobré 🥰

evellin123
18. srp 2024

Ahojky, ve 12 TT mi tragicky zahynul tatínek ,dokonce jsem byla první komu to přišli oznámit ,sesypala jsem se a nemohla jsem dostat ani léky na uklidnění kvůli miminku, manžel mě strašně podržel a miminko prostě chtělo být s náma ,takže porod v termínu ,bylo to strašné období ,prožívat ztrátu milovaného člověka a zároveň se těšit na nový život ...

platera
20. srp 2024

Neboj, myslím, že pokud je miminko ok a prospívá, ze stresu nepotratíš, ale jasně že je lepší snažit se být psychicky v pohodě. Taky jsem zažila pár stresových situací v těhotenství, úplně jsem se při nich klepala, zatím jsem 31. týden.

glimmer
20. srp 2024

v lednu 2010 jsem zjistila, že jsem těhotná ... pár dní na to zemřel tchán, v březnu zemřela tchýně ... takže to bylo hodny psychicky náročné, ale Anička to dala a nakonec se narodila úplně zdravá ve 40+1 ... nejhorší bylo to, že člověk prožívá tu ztrátu, ale zároveň se těší na miminko ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru