Mimoděložní těhotenství. Jak to u vás bylo?

juliemichal
12. bře 2021

Ahojky holky,které jste prodělaly mimodelozni těhotenství,jak to u Vás prosím bylo?dnes mám 5 dnů zpozdeni včera HCG 435jednotek,dnes 565jednotek.na UTZ jen nějaká volna tekutina a na jednom vaječníku folikul.v neděli mám jít na kontrolní UTZ a na kontrolní odběr.měly jste taky u mimodelozniho tehu volnou tekutinu?to asi u prosperujícího těhotenství není,ze? :(

errol4388
12. bře 2021

@juliemichal při mimoděložním jsem měla volnou tekutinu v břiše až těsně před prasknutím vejcovodu, což bylo v 9.týdnu.

juliemichal
autor
12. bře 2021

@errol4388 děkuji,takže ze začátku mimoděložního?což bych dnes byla 4+4tt,tak by to ta volná tekutina skrz toho mimoděložního,být nemohla? 😲 asi by to bylo brzo co?

misule777
12. bře 2021

@juliemichal já měla volnou tekutinu v břiše až potom co vejcovod prasknul, to bylo v 6+0tt...
Neboj, určitě to bude v pořádku a mimčo bude tam kde má ❤
Nechápu, proč doktoři straší mimoděložním. Na UTZ nemůže být ještě nic vidět, několik doktorů mi řeklo, že je něco vidět až když je hcg nad 1000

errol4388
12. bře 2021

@juliemichal na volnou tekutinu je opravdu brzo a jak píše misule777, mimčo v děloze je vidět az od hcg 1000, takže klid, určitě bude vše v pořádku.

kate013
12. bře 2021

Přesně to jsem měla také, volná tekutina, HCG rostlo,ale na utz nebylo nic vidět, až po delší době..takže určitě neztracej naději ❤️

juliemichal
autor
12. bře 2021

děkuji holky ♥

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru