Masturbace v těhotenství, jaký máte názor?

bielamacka
30. srp 2014

Čau ženy - chci se zeptat jaký na to máte názor? Četla jsem jich totiž mnoho z různých zdrojů a myslím, že málokterý ten zdroj je důvěryhodný. Nechci otravovat svou doktorku s každým prdem po facebooku - mám ji tam v přátelích 😀, zeptám se jí za 14 dní na poradně, ale prostě mě to zajímá 🙂 sex s manželem máme pořád a je to fajn, ale já jsem prostě nadržená a mám i erotické sny a když je v práci, tak si to chci prostě udělat a začalo mi po tom tak na půl minuty "tvrdnout" břicho. Někde jsem četla, že to je občas OK, jen to nesmí být nadlouho, nepříjemné, bolestivé a často opakované - což není, jen to prostě na chvíli ztvrdne - a za chvilku povolí. Nejsem si úplně jistá, ale zároveň se mi nechce s tím přestat. Jak jste to měly / máte vy?

laska.nezna.hranic
30. srp 2014

myslím, že můžeš být úplně klidná, je to normální 😉

anetka1701
30. srp 2014

Pokud je to jak popisuješ, je to úplně v pohodě - mívala jsem to tak po sexu v obou těhotenství - a zadnej problém nebyl 🙂 dokud se cítíš dobře a je ti pohodlne, dělej cokoliv je ti příjemné - já třeba jezdila téměř do porodu na koních a oproti tomu je masturbace sranda 🙂

bielamacka
autor
30. srp 2014

@laska.nezna.hranic
@anetka1701

no tak posvěcení od dvou dvojnásobných matek je celkem důvěryhodný zdroj 🙂 po sexu se mi to nestává, jenom po ruční práci 🙂

janaturk
30. srp 2014

naprosto normální věc....buďte bez starostí 😎

whitelilith
31. srp 2014

Radostne pokračuj :D dokud si tam dosahnes. Měla jsem to taky.

suzief
31. srp 2014

Pokračovala bych, dokud to jde, me už to nejde pres ten mega bruch☹

denyzuza06
31. srp 2014

tvrdne mi po každém orgasmu je jedno jak ho docílím 🙂 ale je to jak píšeš na chvíli takže no stres

bielamacka
autor
31. srp 2014

@whitelilith 😀 😀 tak to je dobrá odpověď 😀

lenicka07
31. srp 2014

@whitelilith 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru