Levocetirizin, můžu ho v těhotenství?

pajuska17
22. říj 2017

Ahoj holky
Dnes sem skončila na pohotovosti. Mám nějakou alergickou reakci, ale bohužel nevím na co. Pan doktor mi na všechno řekl, že neví. Předepsal mi Xyzal, ale ten v lékárně neměly takže sem dostala něco podobného (přikládám na fotce). Sem v 7. týdnu těhotenství a bohužel doktor si nebyl jistý jestli tyto léky můžu. Nemáte některá zkušenost?

keksikova1
22. říj 2017

Je to totéž co Xyzal. Není dostatek údajů o uzivani v tehotenstvi, ale u zvirat žádný poškození plodu nebylo..Já bych to brala,pokud to potrebujes,nedá se nic delat 😉

kijonkova.k
22. říj 2017

Já jsem v těhu taky dostala Xyzal,na kožním.Sice jsem ho nebrala,ale MUDr.tenkrát říkala,že v poho.

pajuska17
autor
22. říj 2017

Díky za rady 🙂 první prášek sem si vzala tak snad to zabere a mimi bude v pohodě

kosticka12
22. říj 2017

Dobry den, 31.8 jsem byla na bezne prohlidce a byla mi zjistena vysoka sliznice. Dostala jsem vyvolavacku a menstruace prisla 14.9. Dale pak 10.10 jsem mela na spodnim pradle hnedy vytok, ktery trval celkem 3 dny. Menstruaci mam nepravidelnou, takze nevim co to mohlo byt.. Dnes me zacli bolet pradavky, jsem par dni nastvana... Myslite ze si mam udelat test nebo menstruace prijde?

keksikova1
23. říj 2017

@kosticka12 tak testem asi nic nezkazís..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru