Který termín porodu platí spíš?

evina89
8. čer 2016

Holky, který termín porodu platí spíš? Podle PM nebo UZ? UZ mám o 6 dní později.. Vím, že se to nemusí strefit vůbec, ale přeci jen... 🙂

martinakab
8. čer 2016

Více se řídí podle termínu, který se zjití UZ. 🙂

dzogobela
8. čer 2016

@evina89 UZ... Ten je podle mereni. Termin PM predpoklada nejaky ideal, ktery maloktera zenska ma. Ja ma treba rozdil 3 tydny, protoze jsem mela dlouhatanske cykly.

andreaandrejka
8. čer 2016

Podle UZ.

evina89
autor
8. čer 2016

Tak díky, holky 🙂

konekokira
13. črc 2016

Nene, je to ten podle cyklu. Na utz je tolerance 400g, takže to nikdy nemůže být přesné. Nejspolehlivější termín he ten, který se počítá od dne početí, protože podle MS se počítá s tím, že máš 28 dní trvající cyklus, což má málokterá

hildegarda_terez
13. črc 2016

Nejlepší je ultrazvuk na zacatku těhotenství - tam se to neochcije, všechna embrya se ještě vývjii stejně. V druhém trimestru a dal už jsou individuální rozdíly velikosti, tak termín podle ultrazvukj není tak presnej

evina89
autor
13. črc 2016

Doktorka mi už na začátku říkala, že je cca o týden menší, tak nevím. A když jsem se zeptala jí, tak mi řekla, že to počítá každý jinak. I v každým státě prej je to jinak.. V tom aby se čert vyznal 😀

urtica
13. črc 2016

UZ. Nejpřesnější byl na 1. screeningu (tuším ve 13tt) - přesně na den poznali den početí 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru