Křeče v třísle. Je to normální?

adela1399
20. črc 2020

Ahoj holky, přijde mi že už tu píšu skoro každý den nějaký dotaz,čím blíž jsem k porodu😂
Už mě asi 3tydny chytá křeč do pravého třísla,posledních par dni několikrát denně a dost silně..možná i 15x za den..je to normální? Co to znamená? Jsem 37+2 děkuju🙂

jana21278
20. črc 2020

nevím jestli je to stejné, ale já jsem měla po císaři takový stavy, že mi tříslem proběhla taková bolest jako by mi tam někdo píchl nůž. úplně mě to kroutilo. pak se mi tam udělala boule. byl to varix na tepně. taky v pravém třísle. jo a doktorka v porodnici si myslela, že jsem simulant. ta boule se mi udělala cca po třech měsících a doktor mi řekl, že je to tříselná kýla.

sarah1999
20. črc 2020

@adela1399 Měla jsem to úplně stejně. 🙈 Neznamená to nic asi to proste k těhotenství patří. 🤦‍♀️😁

legelata
21. črc 2020

@adela1399 Mela jsem to stejne, vzdycky se mi uplne podlomila kolena. Pry dite utlacuje nervovou soustavu mi rekl dr... Musis jen vydrzet do porodu 😦

lula86
21. črc 2020

@adela1399 jsem 25+1 a mám to občas taky nejenom v třísle, ale někdy i v pravém boku. Doktorka mi dala magnesium.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru