Kolikrát vám doktor bral krev během těhotenství?

ckwick
2. únor 2015

Zdravím maminy 😉

Kolikrát vám váš doktor (-sestřička 🙂 ) bral krev? Já jen, že příští týden mám jít na další odběr krve - poprvé mi ji brali 10tt, pak před screeningem (13tt) a teď při poslední kontrole si mě doktor objednal zase. Vůbec jsem se nepídila proč - nenapadlo mě to, ale až teď nad tím tak přemýšlím, jestli to není mockrát? 😀 Příští týden budu v 17tt.
Omlouvám se za takovej dotaz 😎

Mějte se krásně a děkuju předem za odpovědi 😉 🙂

endy85
2. únor 2015

Napadá mě, že by to mohlo být na triple test 😉 Mě jej třeba už nedělali, ale někteří lékaři jej ještě provádí.

ckwick
autor
2. únor 2015

Dekuju moc, hned jsem klidnejsi. Nechci sestricku otravovat telefonem 🙂 a ten tyden nez se ji osobne zeptam, bych asi prozivala tak nejak v nejistote 🙂

kaalla
2. únor 2015

Ahoj, není 🙂. Mě brali krev jako tobě v 10.tt před screeningem, potom v 17. tt před screeningem ve 20.tt a někdy mezitím ještě jednou, kde zjišťovali hladinu cukru, pohlavní choroby, RH faktor a podobně. Takže je to asi normální 🙂

lucinka58
2. únor 2015

Ahojky, taky mě napadá Triple test. Ale to by Ti měl říct on. Já osobně jsem se s doktorkou domlouvala tak, že když mi vyšli dobře výsledky na NT screeningu, že Triple test dělat nebudeme 🙂

mapet85
3. únor 2015

Také bych řekla, že je to odběr kvůli triple testu. Mně brali krev jednou hned na začátku (pohlavní choroby, krevní skupina, atd.) a pak podruhé na screeningu, což byla součást vyšetření. Na triple testy jsem tím pádem jít nemusela, protože jsem podstoupila ve 12. týdnu ten screening. Od té doby nic a jsem ve 22. tt.

petrasipkova1
3. únor 2015

mně brali krev jen jednou na prvotrimestrální screening v 10 tt. tam byly i choroby, kr.sk., cukr, Rh, prostě všechno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru