Kdy se rodí dvojvaječná dvojčata?

ursulahan
27. črc 2020

Krásný večer, maminky. Jsem v 25 tt. a čekáme dvojvajecne dvojcata holky. Zatím jsem přibrala 11kg. Strašně se zadýchávám a jsem unavená. Beru 6 tbl. Utrogestan denně na udržení těhotenství až do 36 tt. V jakém týdnu jste rodily dvojčata? Císařem nebo přirozeně? Děkuji za odpovědi. Dobrou noc

alcar
27. črc 2020

Tak dvojvajky se muzou narodit klidne v terminu, pokud placenty slapou a mimca pribiraji. Ale vetsinou, co jsem tak cetla pribehy, tak bych rekla, ze mezi 36.-38.tt uz se derou na svet. Pokud udrzis do 36.tt (ideal do 37+0 - to je hranice donosenosti), tak to bude parada.

olga_
27. črc 2020

37+6

hojda
27. črc 2020

Kamarádka má 2 kluky a rodila někdy v 8 měsíci císařem.

johan7
27. črc 2020

@ursulahan 34+4 sekcí

evawest
28. črc 2020

37+3 cisarem po 3 dnech vyvolavani. Vubec se jim ven nechtelo. 🤷‍♀️

zirafka11
28. črc 2020

Moji brachove - dvojčata se narodili 40+3, přirozeně. Mama tehdy odmítla vyvolávání dřív, ale taky byla poslední měsíc v porodnici - kdyby cokoliv.

xenie131
28. črc 2020

mam jednovajecna dvojcata. narodili se 36+2 planovanou sekci. uz zacinali byt komplikace. dvojvajecna dvojcata nechavaji rodit prirozene pokud to je mozny. ale taky mozna porodnice od porodnice. drzim pesti. ja sem od 4 mesice mela klidovy rezim. otvirala sem se. je to zahul ale s dvojcatama je to super.

ursulahan
autor
28. črc 2020

@alcar Byla bych také ráda, kdybych je do 37.tt udržela. Tak snad. 🙂🙏

afitna
28. črc 2020

Švagrová 27+3tt císař

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru