Kde sehnat těhotenské tampóny?

kyioko
10. kvě 2024

Krasny vecer vsem. 🙂

Nevite prosim, kde bych mohla sehnat tehotenske tampony do vody? Zkousela jsem u nas vsechny lekarny. Spis treba jestli je nema nejaka z drogerii. Dekuji vsem za odpovedi. ♥️

zuzkasim
10. kvě 2024

K čemu to má sloužit? Nikdy jsem o tom neslyšela.

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
10. kvě 2024

@anonymous_ka more se bere jako ciste, krom teda v blizkosti skladek a velkych prumyslivych pristavu,ale tam se stejne nikdo nekoupe.
Jinak ja se koupala jako tehotna v Otave u Pisku, a pohoda. Do bahnaku nebo do zabince uz bych nevlezla vubec (za mlada to bylo trosku jinak😅 )

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
10. kvě 2024

@anonymous_ka tak kdyz je more fakt spinave, tak tam nepolezu vubec. Ani s tamponem🙈

kyioko
autor
10. kvě 2024

@konidana more, ke kteremu letim je ciste, ale kvuli zvysene hygiene na to vice dbam. Asi by stacil i obycejny tampon.

1pomnenka
10. kvě 2024

@kyioko Neznám žádnou těhotnou, která by si vzala do moře tampon. Je to hloupost.

kyioko
autor
10. kvě 2024

@1pomnenka me to doporucila dr. kvuli infekci.

galatea_a
10. kvě 2024

@kyioko Co radši kalíšek?

lencaa11
10. kvě 2024

@kyioko lékař to doporučí čiste je to na vás ono i přes ten tampon může něco se tak dostat ale z moře bych řekla že je to min jinak tampony se dají objednat v lékárně - Benu ,Dr max ,Pilulka .cz atd...

luhana
10. kvě 2024

@kyioko
Koupíš na e shopu, mají je např. Benu lékárny. Jmenují se Senta protect.

cilkat
10. kvě 2024

Mě gynekoložka tenkrát vybavila čípkama, kdyby se přecejen nějaký zánět rozjel, ale s komentářem "moře bývá v pohodě, ale na bazény bacha" ... Píšu to hlavně proto, že "na bazény bacha" - i když opticky vypadají mnohem čistší, než to moře.

prejeta_zaba
10. kvě 2024

Koukám, deset odpovědí a ani jedna k tématu 🤣 - v lékárně, tampon na koupání.

martinka_33
11. kvě 2024

Pokud jde o moře, tak sul je desinfekčni. Jinak jsem v tehotenstvi pouzivala obyc tampony, mi nikdo neřekl ze existuji spešl 😅

elesse
11. kvě 2024

@kyioko me to doktorka zakazala, kvuli infekci, ze ji tak spis chytim pres nasakly tampon vodou😂 ale online lekarny ty koupaci maji bez problemu. Osobne bych to ale nikdy nepouzila, kdyz si vezmu plaz, neni kde poradne umyt ruce, dat tampon, vyndat…

veronicka89
11. kvě 2024

@kyioko jako v moři fakt nic nechytnes ...právě moře naopak léčí...

fifinka2020
13. kvě 2024

@kyioko mne to naopak gynekolog nedoporucil kvůli infekcí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru